Dziś są imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela

dodane: 13-07-2019 14:49   |   wyświetleń: 2628

ŚWIĘTO POLICJI W ŁUKOWIE: AWANSE i PODZIĘKOWANIA

Łukowscy policjaci świętowali w piątek 12 lipca. Mszę św. w parafii Przemienienia Pańskiego w intencji policjantów, pracowników cywilnych i ich rodzin odprawił ks. Antoni Pietruszka. W sali konferencyjnej starostwa odbyła się uroczysta zbiórka.
ŚWIĘTO POLICJI W ŁUKOWIE: AWANSE i PODZIĘKOWANIA  
I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie mł. insp. Jerzy Czebreszuk oraz Komendant Powiatowy nadkom. Leszek Misiak wręczyli policjantom akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. 


Komendant Główny Policji wyróżnił nagrodami motywacyjnymi 11 policjantów i dwoje pracowników Policji, a Komendant Wojewódzki wyróżnił nagrodami motywacyjnymi 9 policjantów i troje pracowników cywilnych. 


W program uroczystości wpisała się otworzona w Muzeum Regionalnym w Łukowie wystawa "Łukowska Policja na przestrzeni 100 lat". Zebrani mieli możliwość obejrzenia zgromadzonych tam eksponatów – elementów wyposażenia funkcjonariuszy z dawnych lat. Wystawa jest do obejrzenia w Muzeum.

Przed Muzeum Regionalnym można było zobaczyć starą milicyjną Nysę w ramach wystawy na 100- lecie policji.

Komentowane

Smak Gumy (2019-07-13 18:18) 12 12   |   zgłoś do usunięcia
Super wydarzenie. Najlepszego dla Łukowskiej Policji.
0909 (2019-07-13 23:10) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
Święto policji w innych miastach są obchodzone inaczej bo są połączone z imprezą integracyjna są kobiety są bajery jest bigos jest sałatka gyros są gumki są śledzie i podtrzymać za co będzie. I jesce jest jeszcze muzyka i są tańce dla dorosłych.
Smak Gumy (2019-07-14 00:40) 12 9   |   zgłoś do usunięcia
Mój dziadek był komendantem głównym Milicji w Poznaniu przez kilka tygodni prosto po zakończeniu wojny, potem sam zrezygnował bo zabijali się wszyscy na wzajem i było niebezpiecznie. Ojciec i wójkowie z obydwu stron byli oficerami Wojska Polskiego. Część rodziny już nie żyje, wszyscy mundurowi jak jeden brat za każdym szedł i za ojczyzną. Bo ojczyzna to rzecz wyższa. Wszyscy u mnie w rodzinie, wśród najbliższych, znajomych wyznają ta prawdę. Sam byłem za dwóch władz aktywny w służbach i powiem jedno, gumowanie jedynie przynosi rezultaty, reszta to bajer dla słabych jednostek które uważają że podporządkowanie się zgnilemu zachodowi i ich niemu sposobowi życia jest ok. Nie, moi mili, kultura, sposób życia, nie zdaje egzaminu patrząc na zachód. Jedynie gumowańsko porządne i sromotnie jest skuteczne. Reszta to cnota i mit. A
PRAWDA JEST TAKA (2019-07-14 01:28) 9 8   |   zgłoś do usunięcia
Że Policjanci z Łukowa i ze stoczka Łukowskiego co niektórzy powinny zostać zwolnione dyscypnarnie za hujostwa ze przed lat. Jeśli urzędnik wzywa policjie i oskarża nieletnie dziecko o gwałt fałszywie a urzędniczka wymyśliła sobie scenę z magazynu ckm i z dziecka niewinnego robią szmate a z urzędniczka robią lekkich obyczajów gwiazdę i za fałszywe oskarżenia nie ponosi żadnej odpowiedzialności karnej to coś tu nie gra i coś śmierdzi pała policyjna.
1345 (2019-07-14 07:36) 6 7   |   zgłoś do usunięcia
Dał bym im nagrody to by widziały jadły i nigdy nie lykaly... Jak się wezna za robotę solidna i profesjonalna i nie tylko udawać wariata.. Bo rent wariackich nie przyznają tylko takich zamykają albo uśmiercaja i przerabjaja na organy.
mieszkaniec (2019-07-14 07:41) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
Na zdjęciu ich dużo ,ale na ulicy nie zobaczysz żadnego,chyba ,że przejadą się po główniejszych ulicach samochodzikiem.
1345 (2019-07-14 08:05) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
Przez 3 lata dyrektorka szkoły znecala się fizycznie i psychicznie nad maleńkim dzieckiem została zdradzona przez swojego męża i przychodziła do roboty pogrążona w żałobie narodowej i wszystkie patologie żale z domu przynosiła do szkoły i tym syfem zaraziła nie winne dziecko nieletnie. Dziecko przez 3 lata przeżywalo horror doznało tyle cierpienia bólu i krzywd i ta szmata która znecala się nad dzieckiem nie poniosła żadnej odpowiedzialności karnej a powinna trafić za kraty.. W trybie natychmiastowym. A sprawa została umorzone z powodu lenistwa przez policję...... Czas najwyższy zacząć walczyć z kurestwem i prostytucja.
Do. Mieszkaniec (2019-07-14 08:43) 6 11   |   zgłoś do usunięcia
Tyle czasu gadales same głupoty ślepo bronioce jednego człowieka a oskarżające innego ale co muszę przyznać to że teraz raz coś mądrego powiedziałeś. Policjantów zatrudnionych dużo a na ulicy pieszych patroli brak. Samochodów im nakupowali za wpisywanie mandatów za prędkość i tylko za prędkość i jeżdżą samochodami a brzuchy rosną. Przeszli by po mieście i chociaż zwrócili uwagę pouczyli a nie ludzie robią co chcą. Jeżdżą pod prąd parkuja na skrzyżowaniu na miejscach dla inwalidów. Ale po co jak raz w miesiącu wyskocza i akcja prędkość wszędzie gdzie się da.
Olo (2019-07-14 08:48) 7 6   |   zgłoś do usunięcia
Dlaczego policja nie wypisuje mandatów dla rowerzystów przejezdzajacych przez pasy? Zwłaszcza tym co na chama wpychają się pod samochody?
Dyscyplinarka (2019-07-14 08:55) 7 12   |   zgłoś do usunięcia
W powiecie Łukowskim są 2 szkoły która wymaga zmiany w kadrze nauczycieli bo nauczycielki co niektóre chwały się w syfie w brudzie w narkomanii i przychodzą do pracy pełne złości agresji. I te patologie i syf wyladowuja na małych dzieciach i nie winnych ludziach. i niektórzy nauczyciele potrzebuję pomocy psychologa i psychiatry........ Bo to co się działo w tych szkołach to jest dramat i komedia na antenę uwaga tvn wchodzimy z kamerami reporterzy i nagrywamy program... Musi czasem dojść do zbrodni na terenie szkoły żeby władze zajęły się patologia i kurestwem.... I nie wiem jak ten polski rząd działa że nauczycielka ma syna narkomana złodzieja bandyte i swojej rodzince Dupe kryje. A nie winne dziecko obce katowaly biły i zniszczyły dziecku życie zdrowie a teraz kurewki udają głupich i niedorozwinietych ludzi trzeba teraz wyłożyć kawę na kawę i mu dać pieniądze na leczenie i go ubezpieczyć jak się chciało dziecko bić to teraz trzeba i go ubezpieczyć.. Co wy jeździcie na wózku dla głupich. Jak masz głos jak u konia to trzeba iść do zoo pracować a nie szkołę czepiać.
Xxxx (2019-07-14 09:57) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
A teraz ten człowiek który był bity wyzywany i ośmieszany ma poważnego problemy ze zdrowiem to żadnej suki dupa nie zaboli mu dać jedzenie tylko suki uciekają na emeryturę albo się zwalniają i to dopiero upośledzenie występuje głębokie. Kurewki pierwsza klasa. Wielkie urzędniki od obrządku porannego i pchania karuzeli.
do Do.mieszkaniec (2019-07-14 12:46) 6 6   |   zgłoś do usunięcia
Każdy może kogoś ślepo broni a może i nie .O tobie to samo można powiedziec.Po co ten głupawy wysiłek.Dalej opisałes rzeczywistośc jaka odczuwa na pewno większa częśc mieszkańców.
Smak Gumy (2019-07-15 01:41) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
Festiwal spierdolenia mózgowego widzę w komentarzach. Chuj wam w dupę, mi już niewiele kurwy czasu zostało gdyż jestem chory na raka śmiertelnego, szmatławcy, byście się wstydzili mówić złe słowa na Policję. Żebyście kurwy zdechli tak jak ja. Chuje wy i kurwy polskie.
Czytelnik (2019-07-15 16:41) 6 6   |   zgłoś do usunięcia
Wszystkie komentarze do tego artykułu to mniej niż zero. Szkoda czasu na czytanie.
obserwator (2019-07-15 17:20) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
Wiele osób widocznych na fotach ma dużo za uszami, nie wyłączając pani w szeregu kierowniczym./ Jak nas widzą ,tak oceniają./
1345 (2019-07-16 03:00) 7 6   |   zgłoś do usunięcia
Nie wiem po jaką cholere komendant cebreszuk tak zachwala policjantów z Łukowa oni nie są tacy jak by chcieli. Mieszkańcy. Od wielu lat jest doręczona starsza pani przez chorych i niedorozwinietych sąsiadów jest wyzywany że jest kurwa szmata prostytutkom garbata a te skurwiele nic z tym nie robią. A gdy starsza pani schorowana być zarzuciła by w nich czym kolwiek to by poszła siedzieć. A te psychole co Tak siedzą i wyzywaj ludzi są na wolności takich śmieci to powinny zamkną w burdelu.. Ciągle siedzą te wariaty co tak wyzywaj w gminie i jedzenie wynoszą torbami i rzucają po ulicach. I właśnie z tej rodziny patoligicznej znalazla zatrudniane w urządzie pracy w Łukowie i gdy przyjmowała interesantów to z nich się śmiała i wynosiła wszystkie informacje po za urząd..
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Uwaga na burze! Ostrzeżenie IMGW dla powiatu łukowskiego
Uwaga na burze! Ostrzeżenie IMGW dla powiatu łukowskiego Ostrzeżenie dla mieszkańców powiatu łukowskiego. Dzisiaj i jutro w naszym regionie pojawić się mogą burze z gradem. Zabezpieczmy więc swój dobytek.
Audi uderzyło w drzewo w Ławkach
Audi uderzyło w drzewo w Ławkach Dzisiaj ok. godz. 9:44 w Ławkach audi wypadło na pobocze i uderzyło w drzewo.
Opel zderzył się z busem
Opel zderzył się z busem W sobotę, 17 sierpnia ok. godz. 13:21 na drodze krajowej nr 76 w Nowej Prawdzie zderzyły się opel vectra z busem volkswagenem LT.
Zderzenie BMW i peugeota w Trzebieszowie. Czworo dzieci w ...
Zderzenie BMW i peugeota w Trzebieszowie. Czworo dzieci w szpitalu W sobotę, 17 sierpnia ok. godz. 12:53 w Trzebieszowie Drugim zderzyły się BMW 118 i peugeot 307.
15-latek na motocyklu uderzył w rower z 5-letnim chłopcem ...
15-latek na motocyklu uderzył w rower z 5-letnim chłopcem GMINA TRZEBIESZÓW Niegroźnych urazów doznał 5-latek z gm. Trzebieszów, którego na rowerze wiozła jego mama. W rower uderzył motocykl marki MZ ETZ, którym kierował 15-latek.
Straty po suszy
Straty po suszy GMINA KRZYWDA Prawie 400 rolników z gminy Krzywda złożyło oświadczenia o szacowanych stratach w uprawach, spowodowanych klęską suszy.
"Wilk morski" z Łukowa. Kierował Akademią Morską w Gdyni
Z Pomorza relacjonuje Mieczysław Wojecki - regionalista.
Więcej dzieci w przedszkolu
Więcej dzieci w przedszkolu GMINA KRZYWDA Nowa sala dla 25 przedszkolaków powstaje w Zespole Szkół w Krzywdzie.
5 milionów na kanalizację
5 milionów na kanalizację Gmina Adamów otrzyma dofinansowanie na rozwój gospodarki wodno-ściekowej.
Mają nowy plac zabaw
Mają nowy plac zabaw Gmina chwali się modernizacją w przedszkolu Misia Uszatka w Adamowie.
Głuchowski z numerem siedem. Skwarek z "ósemką"
Głuchowski z numerem siedem. Skwarek z Krzysztof Głuchowski i Sławomir Skwarek znają już swoje miejsca na liście PiS
Nad zalewem znów pojawią się budowlańcy. Nie będą wypoczywać ...
Nad zalewem znów pojawią się budowlańcy. Nie będą wypoczywać Zalew Zimna Woda wkrótce ponownie zmieni się w plac budowy. W środę 14 sierpnia podpisana została umowa na wykonanie kolejne etapu rewitalizacji.
Łukowscy harcerze wypoczywali na Kaszubach
Łukowscy harcerze wypoczywali na Kaszubach Kiedy młodzi mierzą się z leśnymi warunkami, są ze sobą przez wiele dni, wtedy najwięcej się uczą i najlepiej kształtują charaktery.
Poszukiwany jechał autem "na podwójnym gazie" i z zakazem ...
Poszukiwany jechał autem Policjanci ze Stoczka Łukowskiego zatrzymali nietrzeźwego 35-latka w audi. Mężczyzna miał sądowy zakaz kierowania pojazdami. Dodatkowo okazało się, że jest poszukiwany do "odsiadki".
W Łukowie wystąpi legenda polskiej piosenki
W Łukowie wystąpi legenda polskiej piosenki Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert ?To były piękne dni", który odbędzie się w piątek 20 września o godz. 18:00 w Sali Widowiskowej ŁOK.
PIJANY I BEZ PRAWA JAZDY UCIEKAŁ PRZED RADIOWOZEM, POTRĄCIŁ ...
PIJANY I BEZ PRAWA JAZDY UCIEKAŁ PRZED RADIOWOZEM, POTRĄCIŁ FUNKCJONARIUSZA Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 43-latek z gminy Stoczek Łukowski, który kierując volkswagenem uciekał przed policyjnym pościgiem.
24 - latka poszukiwana przez policję nie żyje
24 - latka poszukiwana przez policję  nie żyje Informację o odnalezieniu ciała Anety S. z Łukowa podał przed południem rzecznik prasowy łukowskiej policji
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Harcerze opanowali Wolę OkrzejskąRuszył gruntowny remont pomieszczeń sanitarnych w łukowskim szpitaluLata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieDni Łukowa 2019: Przedszkoliada nad KrznąDni Łukowa 2019: Bieg i biesiada na inauguracjęMuzyczne warsztaty w BieszczadachFotografia abstrakcyjna w ŁOKTurniej Szkół Sienkiewiczowskich: wygrana SiedlecPrawybory w Alejach„Czyste Powietrze”: zgłoś się do programuZderzenie na drodze w kierunku Gręzówki

Obejrzyj

Lata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieSzóstka kandydatów starła się podczas Wielkiej Debaty WspólnotyMuzyczne warsztaty w BieszczadachNauczycielski protest songWiozła dwoje dzieci. Miała ponad 3 promilePotrącił 4 osoby!Kampania przeciw dopalaczomMnóstwo głosowań na sesjiPo nieboskłonie - wiosenny przebój!Medialne warszaty z uczelnią z ToruniaWjechała na czerwonym świetle. Zobacz film

Wydarzenia dodajwszystkie

Sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728293031
01
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja
II LOKALNY TURNIEJ SPORTOWY W ANIELINIE
II LOKALNY TURNIEJ SPORTOWY W ANIELINIE
GMINA KRZYWDA W niedzielę 25 sierpnia odbędzie się już po raz drugi sportowy turniej w Anielinie. Początek o godz. 9. Trwają zapisy do poszczególnych konkurencji.

Prognoza pogody

Łukowianie szlifują formę w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich
Łukowianie szlifują formę w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich
Od 8 sierpnia dwoje reprezentantów sekcji kickboxingu z Klubu Sportów Walki Łuków- Marta Pawlikowska i Bartosz Prusinowski przebywa na Zgrupowaniu Kadry Narodowej Juniorów Polskiego Związku Kickboxingu w formule full contact (walka ciągła w ringu w pełnym kontakcie).

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Dam pracę: Szukam osoby na stałe do sprzątania sklepów
nieruchomości: Do sprzedania działki,249.253
Do sprzedania działki o powierzchni od 600 m2 do 1800 m2 z dostępem do wody Olchowiec nad Jeziorem Solińskim (numery działek przeznaczonych do sprzedaży zaznaczono) Działki położone nad ...
Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,NOŻE TELEFON 694-972-047 ...
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Kupię: KUPIE STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU TELEFON 694-972-047
kupie stare przedwojenne śmigło drewniane do starego samolotu, polskiego niemieckiego, czeskiego, angielskiego lub innego,do kolekcji.telefon 694972047
Sprzedam: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje