Dziś są imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy

dodane: 13-07-2019 14:49   |   wyświetleń: 2814

ŚWIĘTO POLICJI W ŁUKOWIE: AWANSE i PODZIĘKOWANIA

Łukowscy policjaci świętowali w piątek 12 lipca. Mszę św. w parafii Przemienienia Pańskiego w intencji policjantów, pracowników cywilnych i ich rodzin odprawił ks. Antoni Pietruszka. W sali konferencyjnej starostwa odbyła się uroczysta zbiórka.
ŚWIĘTO POLICJI W ŁUKOWIE: AWANSE i PODZIĘKOWANIA  
I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie mł. insp. Jerzy Czebreszuk oraz Komendant Powiatowy nadkom. Leszek Misiak wręczyli policjantom akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. 


Komendant Główny Policji wyróżnił nagrodami motywacyjnymi 11 policjantów i dwoje pracowników Policji, a Komendant Wojewódzki wyróżnił nagrodami motywacyjnymi 9 policjantów i troje pracowników cywilnych. 


W program uroczystości wpisała się otworzona w Muzeum Regionalnym w Łukowie wystawa "Łukowska Policja na przestrzeni 100 lat". Zebrani mieli możliwość obejrzenia zgromadzonych tam eksponatów – elementów wyposażenia funkcjonariuszy z dawnych lat. Wystawa jest do obejrzenia w Muzeum.

Przed Muzeum Regionalnym można było zobaczyć starą milicyjną Nysę w ramach wystawy na 100- lecie policji.

Komentowane

Smak Gumy (2019-07-13 18:18) 13 17   |   zgłoś do usunięcia
Super wydarzenie. Najlepszego dla Łukowskiej Policji.
0909 (2019-07-13 23:10) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
Święto policji w innych miastach są obchodzone inaczej bo są połączone z imprezą integracyjna są kobiety są bajery jest bigos jest sałatka gyros są gumki są śledzie i podtrzymać za co będzie. I jesce jest jeszcze muzyka i są tańce dla dorosłych.
Smak Gumy (2019-07-14 00:40) 12 10   |   zgłoś do usunięcia
Mój dziadek był komendantem głównym Milicji w Poznaniu przez kilka tygodni prosto po zakończeniu wojny, potem sam zrezygnował bo zabijali się wszyscy na wzajem i było niebezpiecznie. Ojciec i wójkowie z obydwu stron byli oficerami Wojska Polskiego. Część rodziny już nie żyje, wszyscy mundurowi jak jeden brat za każdym szedł i za ojczyzną. Bo ojczyzna to rzecz wyższa. Wszyscy u mnie w rodzinie, wśród najbliższych, znajomych wyznają ta prawdę. Sam byłem za dwóch władz aktywny w służbach i powiem jedno, gumowanie jedynie przynosi rezultaty, reszta to bajer dla słabych jednostek które uważają że podporządkowanie się zgnilemu zachodowi i ich niemu sposobowi życia jest ok. Nie, moi mili, kultura, sposób życia, nie zdaje egzaminu patrząc na zachód. Jedynie gumowańsko porządne i sromotnie jest skuteczne. Reszta to cnota i mit. A
PRAWDA JEST TAKA (2019-07-14 01:28) 9 9   |   zgłoś do usunięcia
Że Policjanci z Łukowa i ze stoczka Łukowskiego co niektórzy powinny zostać zwolnione dyscypnarnie za hujostwa ze przed lat. Jeśli urzędnik wzywa policjie i oskarża nieletnie dziecko o gwałt fałszywie a urzędniczka wymyśliła sobie scenę z magazynu ckm i z dziecka niewinnego robią szmate a z urzędniczka robią lekkich obyczajów gwiazdę i za fałszywe oskarżenia nie ponosi żadnej odpowiedzialności karnej to coś tu nie gra i coś śmierdzi pała policyjna.
1345 (2019-07-14 07:36) 8 9   |   zgłoś do usunięcia
Dał bym im nagrody to by widziały jadły i nigdy nie lykaly... Jak się wezna za robotę solidna i profesjonalna i nie tylko udawać wariata.. Bo rent wariackich nie przyznają tylko takich zamykają albo uśmiercaja i przerabjaja na organy.
mieszkaniec (2019-07-14 07:41) 11 14   |   zgłoś do usunięcia
Na zdjęciu ich dużo ,ale na ulicy nie zobaczysz żadnego,chyba ,że przejadą się po główniejszych ulicach samochodzikiem.
1345 (2019-07-14 08:05) 9 10   |   zgłoś do usunięcia
Przez 3 lata dyrektorka szkoły znecala się fizycznie i psychicznie nad maleńkim dzieckiem została zdradzona przez swojego męża i przychodziła do roboty pogrążona w żałobie narodowej i wszystkie patologie żale z domu przynosiła do szkoły i tym syfem zaraziła nie winne dziecko nieletnie. Dziecko przez 3 lata przeżywalo horror doznało tyle cierpienia bólu i krzywd i ta szmata która znecala się nad dzieckiem nie poniosła żadnej odpowiedzialności karnej a powinna trafić za kraty.. W trybie natychmiastowym. A sprawa została umorzone z powodu lenistwa przez policję...... Czas najwyższy zacząć walczyć z kurestwem i prostytucja.
Do. Mieszkaniec (2019-07-14 08:43) 10 18   |   zgłoś do usunięcia
Tyle czasu gadales same głupoty ślepo bronioce jednego człowieka a oskarżające innego ale co muszę przyznać to że teraz raz coś mądrego powiedziałeś. Policjantów zatrudnionych dużo a na ulicy pieszych patroli brak. Samochodów im nakupowali za wpisywanie mandatów za prędkość i tylko za prędkość i jeżdżą samochodami a brzuchy rosną. Przeszli by po mieście i chociaż zwrócili uwagę pouczyli a nie ludzie robią co chcą. Jeżdżą pod prąd parkuja na skrzyżowaniu na miejscach dla inwalidów. Ale po co jak raz w miesiącu wyskocza i akcja prędkość wszędzie gdzie się da.
Olo (2019-07-14 08:48) 10 10   |   zgłoś do usunięcia
Dlaczego policja nie wypisuje mandatów dla rowerzystów przejezdzajacych przez pasy? Zwłaszcza tym co na chama wpychają się pod samochody?
Dyscyplinarka (2019-07-14 08:55) 10 22   |   zgłoś do usunięcia
W powiecie Łukowskim są 2 szkoły która wymaga zmiany w kadrze nauczycieli bo nauczycielki co niektóre chwały się w syfie w brudzie w narkomanii i przychodzą do pracy pełne złości agresji. I te patologie i syf wyladowuja na małych dzieciach i nie winnych ludziach. i niektórzy nauczyciele potrzebuję pomocy psychologa i psychiatry........ Bo to co się działo w tych szkołach to jest dramat i komedia na antenę uwaga tvn wchodzimy z kamerami reporterzy i nagrywamy program... Musi czasem dojść do zbrodni na terenie szkoły żeby władze zajęły się patologia i kurestwem.... I nie wiem jak ten polski rząd działa że nauczycielka ma syna narkomana złodzieja bandyte i swojej rodzince Dupe kryje. A nie winne dziecko obce katowaly biły i zniszczyły dziecku życie zdrowie a teraz kurewki udają głupich i niedorozwinietych ludzi trzeba teraz wyłożyć kawę na kawę i mu dać pieniądze na leczenie i go ubezpieczyć jak się chciało dziecko bić to teraz trzeba i go ubezpieczyć.. Co wy jeździcie na wózku dla głupich. Jak masz głos jak u konia to trzeba iść do zoo pracować a nie szkołę czepiać.
Xxxx (2019-07-14 09:57) 12 8   |   zgłoś do usunięcia
A teraz ten człowiek który był bity wyzywany i ośmieszany ma poważnego problemy ze zdrowiem to żadnej suki dupa nie zaboli mu dać jedzenie tylko suki uciekają na emeryturę albo się zwalniają i to dopiero upośledzenie występuje głębokie. Kurewki pierwsza klasa. Wielkie urzędniki od obrządku porannego i pchania karuzeli.
do Do.mieszkaniec (2019-07-14 12:46) 11 8   |   zgłoś do usunięcia
Każdy może kogoś ślepo broni a może i nie .O tobie to samo można powiedziec.Po co ten głupawy wysiłek.Dalej opisałes rzeczywistośc jaka odczuwa na pewno większa częśc mieszkańców.
Smak Gumy (2019-07-15 01:41) 10 8   |   zgłoś do usunięcia
Festiwal spierdolenia mózgowego widzę w komentarzach. Chuj wam w dupę, mi już niewiele kurwy czasu zostało gdyż jestem chory na raka śmiertelnego, szmatławcy, byście się wstydzili mówić złe słowa na Policję. Żebyście kurwy zdechli tak jak ja. Chuje wy i kurwy polskie.
Czytelnik (2019-07-15 16:41) 11 9   |   zgłoś do usunięcia
Wszystkie komentarze do tego artykułu to mniej niż zero. Szkoda czasu na czytanie.
obserwator (2019-07-15 17:20) 10 7   |   zgłoś do usunięcia
Wiele osób widocznych na fotach ma dużo za uszami, nie wyłączając pani w szeregu kierowniczym./ Jak nas widzą ,tak oceniają./
1345 (2019-07-16 03:00) 12 11   |   zgłoś do usunięcia
Nie wiem po jaką cholere komendant cebreszuk tak zachwala policjantów z Łukowa oni nie są tacy jak by chcieli. Mieszkańcy. Od wielu lat jest doręczona starsza pani przez chorych i niedorozwinietych sąsiadów jest wyzywany że jest kurwa szmata prostytutkom garbata a te skurwiele nic z tym nie robią. A gdy starsza pani schorowana być zarzuciła by w nich czym kolwiek to by poszła siedzieć. A te psychole co Tak siedzą i wyzywaj ludzi są na wolności takich śmieci to powinny zamkną w burdelu.. Ciągle siedzą te wariaty co tak wyzywaj w gminie i jedzenie wynoszą torbami i rzucają po ulicach. I właśnie z tej rodziny patoligicznej znalazla zatrudniane w urządzie pracy w Łukowie i gdy przyjmowała interesantów to z nich się śmiała i wynosiła wszystkie informacje po za urząd..
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Nocny pościg za BMW. Za kierownicą 14-latek mający 1,8 ...
Nocny pościg za BMW. Za kierownicą 14-latek mający 1,8 promila Uciekając przed radiowozem, staranował 2 samochody, uszkodził ogrodzenie posesji i tablicę reklamową. Pościg zakończył w rowie.
Wyniki lokalnych kandydatów w Łukowie
Wyniki lokalnych kandydatów w Łukowie Dane z 22 miejskich komisji
Pierwsze wyborcze komentarze Sławomira Skwarka i Krzysztofa Głuchowskiego ...
Pierwsze wyborcze komentarze Sławomira Skwarka i Krzysztofa Głuchowskiego Krzysztof Głuchowski i Sławomir Skwarek komentują na gorąco.
W Łukowie wygrał PIS
W Łukowie wygrał PIS Wyniki z 22 Obwodowych Komisji Wyborczych w Łukowie.
„Jesienne porządki w ogrodzie"
„Jesienne porządki w ogrodzie W czwartek 10 października słuchacze Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczestniczyli w ciekawym spotkaniu, poświęconym pielęgnacji oraz zabezpieczaniu roślin przed zbliżają się zimą.
Łowcy łowili w Łukowie
Łowcy łowili w Łukowie W sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury wystąpił kabaret Łowcy.B w premierowym programie ?Jaka to melodia". Na występ zaprosili: ŁOK oraz Agencja Artystyczna ?Paradoks".
Wyjechała z lasu wprost pod koła Seata (AKTUALIZACJA) ...
Wyjechała z lasu wprost pod koła Seata (AKTUALIZACJA) Z obrażeniami ciała do szpitala została przewieziona 16-letnia motorowerzystka, którą potrącił kierujący seatem. Nastolatka wyjeżdżając z leśnej gruntowej drogi na jezdnię nie zatrzymała się przed osobówką. Na szczęście urazy jakich doznała, nie zagrażają jej życiu.
Podwójne święto w "Alejach"
Podwójne święto w Podczas obchodów powiatowego Dnia Edukacji Narodowej oficjalnie otwarto nowe warsztaty szkolne w ZS nr 1 w Łukowie.
Proste, surowe obrazy bez ingerencji Photoshop’a
Proste, surowe obrazy bez ingerencji Photoshop’a Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotografii autorstwa Marka Króla.
Znalazł 2 tys. w bankomacie i zaniósł na komendę
Znalazł 2 tys. w bankomacie i zaniósł na komendę "To duża kwota i na pewno ktoś potrzebuje tych pieniędzy"- stwierdził 35- latek z gminy Łuków.
Emilka wyśpiewała drugie miejsce
Emilka wyśpiewała drugie miejsce W środę 2 października Domu Kultury w Kocku odbył się XV Festiwal Pieśni Patriotycznej ?Pieśń ojczyzny pełna".
Strażacy w akcji. Ćwiczenia ratownicze „ŁUKÓW 2019”
Strażacy w akcji. Ćwiczenia ratownicze „ŁUKÓW 2019” 9 października w lasach w gminie Stanin ćwiczyli druhowie z kilku powiatów
KRZYWDA: Wójtowi i radnym nie po drodze z Danutą ...
KRZYWDA: Wójtowi i radnym nie po drodze z Danutą Chadaj Czy konkurs na dyrektora SSPZOZ w Krzywdzie zostanie unieważniony? Padają oskarżenia, że miał być ustawiany, ale plan spalił na panewce.
Chcesz aby Twój projekt był ozdobą stolicy? Weź udział ...
Chcesz aby Twój projekt był ozdobą stolicy? Weź udział w Akcji Mural Urząd Transportu Kolejowego ogłasza konkurs w ramach "Kampanii Kolejowe ABC". Skierowany jest on do uczniów klas III-VI Szkół Podstawowych w całej Polsce.
Rodzice złożą na ołtarzu zdjęcie swojego dziecka oraz białą ...
Rodzice złożą na ołtarzu zdjęcie swojego dziecka oraz białą różyczkę Członkowie Wspólnoty Rodziców Dzieci Utraconych zapraszają na spotkanie modlitewne wszystkie osoby po stracie, ich rodziny oraz osoby niosące im wsparcie.
140 uczestników na starcie półmaratonu "Jata 21 Serc"
140 uczestników na starcie półmaratonu 140 zawodników wzięło udział w półmaratonie "Jata 21 Serc". Start i meta biegu znajdowały się nad zalewem Zimna Woda.
Jacek Pulikowski spotkał się z małżonkami
Jacek Pulikowski spotkał się z małżonkami W niedzielę 6 października w auli I LO im T. Kościuszki w Łukowie miał miejsce wykład ?Bo do tanga trzeba dwojga... czyli jak wygrać szczęście w małżeństwie".
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Tłumy na roztańczonym jubileuszuHarcerze opanowali Wolę OkrzejskąRuszył gruntowny remont pomieszczeń sanitarnych w łukowskim szpitaluLata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieDni Łukowa 2019: Przedszkoliada nad KrznąDni Łukowa 2019: Bieg i biesiada na inauguracjęMuzyczne warsztaty w BieszczadachFotografia abstrakcyjna w ŁOKTurniej Szkół Sienkiewiczowskich: wygrana SiedlecPrawybory w Alejach„Czyste Powietrze”: zgłoś się do programu

Obejrzyj

Lata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieSzóstka kandydatów starła się podczas Wielkiej Debaty WspólnotyMuzyczne warsztaty w BieszczadachNauczycielski protest songWiozła dwoje dzieci. Miała ponad 3 promilePotrącił 4 osoby!Kampania przeciw dopalaczomMnóstwo głosowań na sesjiPo nieboskłonie - wiosenny przebój!Medialne warszaty z uczelnią z ToruniaWjechała na czerwonym świetle. Zobacz film

Wydarzenia dodajwszystkie

Październik 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
01
02
03
Najbliższe wydarzenia
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja
XVI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Gręzówce
XVI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Gręzówce
W sobotę 5 października o godz. 10.00 w Zespole Szkół w Gręzówce odbędzie się XVI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Gręzówce. Prawo startu w turnieju mają uczniowie wszystkich typów szkół oraz inni miłośnicy gry w szachy.

Prognoza pogody

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Dam pracę: Majster robót drogowych
Firma zajmująca się m. in. utrzymaniem dróg i autostrad, zatrudni pracownika na stanowisko Majster robót drogowych Miejsce pracy: Międzyrzec Podlaski Oczekiwania wobec Kandydatów: - umiejętność czytania dokumentacji technicznej, - samodzielność ...
Kupię: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Inne: KUPIE WOJSKOWE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,NOŻE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Sprzedam: KUPIE WOJSKOWE STARE KOLEKCJE,ZBIORY TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
pozostałe: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje