Dziś są imieniny: Janusza, Marii, Reginy

dodane: 05-11-2019 13:00   |   wyświetleń: 2766

Sygnalizacji nie będzie. GDDKiA wycofuje się z obietnicy

Latem Generalna zapowiadała budowę sygnalizacji świetlnej na ul. Piłsudskiego przed Urzędem Miasta w Łukowie. Teraz już wiadomo, że nic z tego nie będzie.
Sygnalizacji nie będzie. GDDKiA wycofuje się z obietnicy 
- Dowiedziałem się, że na dziś nie ma już planów budowania żadnej sygnalizacji świetlnej, ani sygnalizacji ostrzegawczej - mówi Piotr Płudowski. - Nie usłyszałem żadnego wyjaśnienia, czy też uzasadnienia decyzji GDDKiA - dodaje burmistrz, który niedawno gościł w GDDKiA w Lublinie. 

Więcej w papierowym wydaniu "Wspólnoty Łukowskiej" 

Komentowane

... (2019-11-05 13:13) 5 2   |   zgłoś do usunięcia
Po prosty Polityka....
pipi (2019-11-05 14:40) 7 8   |   zgłoś do usunięcia
A moze nowy starosta i nowy wojewoda cos załatwią w kupie siła
Wery (2019-11-05 15:26) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Wykopać TUNEL i po kłopocie a jeszcze łatwiej zlikwidować przejście
Jak to było? (2019-11-05 15:45) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
A ktoś słyszał tę obietnicę bo do tej pory ro była tylko opowieść Płudowskiego.
Mieszkaniec (2019-11-05 16:16) 8 4   |   zgłoś do usunięcia
Wybudowali tzw. obwodnicę ktora prowadzi od ul Siedleckiej ( droga krajowa) do ul. Radzyńskiek ( droga krajowa). Po wybudowaniu skrzyzowania na ul Radzymskiej chcą aby droga krajowa biegla espomnianą obwodnicą za czym pójdzie cale oznakowanie i co automatycznie za losrednictwem tej obwodnicy zmniejszy natęzenie ruchu w mieście. Skoro obwodnica stanie się drogą krajową to automatycznie główny ciąg miasta stanie się drogą miejską. Drogi krajowe wiedzac o tych planach maja poprostu gdzies wydawanie pieniedzy na przebudowę przejscia dla pieszych które być moze wkrótce znajdzie się w ciągu nie drogi krajowej a na drodze miejskiej. Proste? Proste! Każdy z nas zrobiłby to samo. Zasada jest mniej wiecej taka po co dobudowywać ganek w domu ktory chce się sprzedać.. smutne lecz prawdziwe.
eR (2019-11-05 17:52) 2 7   |   zgłoś do usunięcia
z dobudowanym gankiem dom jest bardziej praktyczny
Ee (2019-11-05 17:53) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Po co tam sygnalizacja jak tam szybko i bez problemu się przechodzi bo wystarczy postać parę sekund i samochody się zatrzymują żeby przepuścić.
Lukowiak (2019-11-05 18:37) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Powinni postawić znaki dla samochodów ciężarowych i było by już lepiej
Wc (2019-11-05 19:15) 6 2   |   zgłoś do usunięcia
Dzięki Ryszardzie jesteś " bardzo " wartościowym radnym wojewódzkim .
Po pierwsze uczciwość nie..... (2019-11-05 19:42) 6 3   |   zgłoś do usunięcia
......bezpieczeństwo mieszkańców. I tak się kończą opowieści durmistrza.
Do Mieszkaniec (2019-11-05 20:11) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Nie tak prędko obwodnica stanie się drogą krajową,Chyba dopiero po 5 latach odkąd została oddana do użytku jak była budowana za pieniądze unijne..powiedzmy że już rok zleciał ale jestem ciekaw jak zbudują to rondo na Radzyńskiej to po ilu latach Generalną Dyrekcja Drug Krajowtych zamieni się z Powiatem na te drogi
obiecanki... (2019-11-05 21:12) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Widział ktoś te obietnice na papierze bo ja widziałem ale w telewizji w wydaniu Płudowskiego.
asan (2019-11-05 22:12) 7 3   |   zgłoś do usunięcia
czy pludowski jest wiarygodny??? czy ma plan dla Łukowa??? wiadomo, że szykuje nam kolejne podwyżki odpadów!!! ponadto pewnie zdrożeje woda i ścieki!!! A ile kasy ON pozyskał dla Łukowa??? dlaczego nie złożył wniosku do wojewody na pierwszą edycję dróg samorządowych??? Czy on potrafi zarządzać miastem???
mieszkaniec (2019-11-05 22:40) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
a burmistrz chwalił się zę powstanie sygnalizacja bo on był w GDACE i to załatwił ha ha no to idzimy jak załatwił ha ha
asan (2019-11-05 22:42) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
gdyby takiemu ryśkowi zależało na mieście, tupałby pod drzwiami gdaki... a tak zostaje figa z makiem i klikanie nocami
Ha ha (2019-11-06 00:56) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
Jaki burmistrz taka sygnalizacja! Kim jest uczciwy co podwyżki kolejne chce zafundować mieszkańcom , kolejną podwyżką za śmieci na 20 zł od osoby za sortowanie a jak rada nie przegłosuje to szantaż że nie będzie inwestycji w 2020 r. Podwyżka wody i ścieków w drodze bo wniosek złożony. Mieszkańcy!!! Zarządzanie miastem to nie sięganie do kieszeni wyborców ale najpierw szukanie pieniędzy u siebie w budżecie i optymalizacja kosztów. A jak nie to kredyt ma być 2,5 mln. A miało być lepiej, akternatywniej
00:56 (2019-11-06 08:26) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
po offroadzie białą ładą to pisałeś czy przed?
OBSERWATOR (2019-11-06 08:56) 5 11   |   zgłoś do usunięcia
Wiem, że nic nie wiem czyli puenta Pana burmistrza !
hm (2019-11-06 13:53) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Na takie rzady szkoda podatnika kasy.
qw (2019-11-06 14:37) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Rysiek tupie bo na wyższy stołek chce wskoczyć a nie będzie ciemnocie co przez droge przejść nie mogą światła załatwiał. Nawet psy w Łukowie umieją przejść przez przejście a na sygnalizacji czekają na zielone światło dla pieszych a koło urzędu nie potrafi człowiek przejść bezpiecznie. Jak się myśli to się czeka aż samochód zatrzyma się albo zacznie zwalniać a jak święta krowa leci i uważa że samochód każdy się zatrzyma to jest problem .
ziomek z browarnej (2019-11-06 18:11) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
wszystkie Ryśki to porządne chłopy
Bercik (2019-11-06 18:20) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Rysiek podrzucisz do piątki? Z brzoski to nie daleko.
Smaczek gumy (2019-11-06 18:49) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Przegumować te pasy i hej
asan (2019-11-06 18:56) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
Pludowski chyba się pomylił, a na pewno tego nie skonsultował, nie obgadał!!! a co tam na 107 czy szykuje się jakaś impreza?
Misiek (2019-11-06 21:32) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
proponuję, żeby Płudowski przeprowadzał ludzi przez ulicę ze znakiem ostrzegawczym w ręku!
Rozsądek (2019-11-07 06:43) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Co za idiotyczne wpisy! I to chyba jednej osoby.
inżynier (2019-11-07 22:03) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
dobrze z tym stójkowym to pasuje bo miasto stoi w bezruchu. cicho sza!!!!!