Dziś są imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Redakcja  
dodane: 10-11-2019 07:30   |   wyświetleń: 2837

Tomasz Sych skarżył uchwałę o LGBT

Rady PSL pisze do wojewody. Wytyka błędy formalne. Zastanawia się też skąd w uchwale wciął się niegłosowany wcześniej zapis.
Tomasz Sych skarżył uchwałę o LGBT 
6 listopada do wydziały prawnego Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego trafił wniosek radnego Tomasza Sycha dotyczący  "podjęcia czynności w sprawie stwierdzenia nieważności uchwały rady powiatu łukowskiego". Chodzi o głosowane 15 października stanowisko "wyrażające  protest przeciw działaniom ukierunkowanym na promowanie ideologii ruchów LGBT". Zdaniem Sycha uchwała została przyjęta z naruszeniem prawa.

Więcej we wtorkowym wydaniu Wspólnoty Łukowskiej 

Komentowane

Nawet Skwarek uważa że to niepotrzebne (2019-11-10 08:37) 14 13   |   zgłoś do usunięcia
Brawo panie radny, jedną z niewielu zdrowo myślących osób w radzie powiatu. Nawet poseł skwarek w wywiadzie mówił że uchwała LGBT nie jest w ogóle potrzebna na forum rady. A że znalazły się w niej jakieś dodatkowe zapisy? Czy to nie kryminał?
Kolega z miasta (2019-11-10 10:32) 13 7   |   zgłoś do usunięcia
I ten człowiek startował na burmistrza... Aż wstyd! Następny zaraz po Kucharskim który chce oświecić ten "ciemnogród" Precz z chorymi ideologiami!
Mieszkaniec (2019-11-10 10:43) 14 5   |   zgłoś do usunięcia
Niech radny zajmie się rozwiązywaniem problemów mieszkańcow a nie własnym lansem
aqq (2019-11-10 10:51) 11 13   |   zgłoś do usunięcia
Oglądając sesje rady powiatu można zauważyć, że radny Sych jako jeden z niewielu do tych obrad się przygotowuje i wie o czym mówi a nie bije piany jak większość do kamer, a młody Bryk chciał się wykazać lub wsadzono go na minę i podczas rady wyszło, że za bardzo sam nie wie o czym mówi wił się i plątał jak piskorz w sieci ... Proszę przeczytać wywiad z posłem Skwarkiem i wyciągnąć wniosek co na ten temat myśli.
Cm (2019-11-10 11:50) 18 6   |   zgłoś do usunięcia
Tęczowe PSL ?
A pan arbuz w harcerskim mundurku.... (2019-11-10 12:00) 16 7   |   zgłoś do usunięcia
.....to nie ma się czym zająć? Tyle wytykał dziur w chodnikach i jezdniach , tyle brakujących metrów niedokończonego chodnika widział i kpił. Tyle potrzeb mieszkańców wytykał w swej ulotce i co ? I nic? Nie da się? Trzeba głupotami się zajmować? To już nie harcerstwo ? Tylko tęczowe rusałki? Tak bardzo uwiera uchwała? Do roboty a nie populizm się pielęgnuje i zarazę wspiera.
Brawo rada powiatu (2019-11-10 12:07) 25 8   |   zgłoś do usunięcia
Poseł Skwarek niech się ustawami zajmie, uchwały to gestia samorządu o czym zdaje się już zapomniał.
hm (2019-11-10 12:40) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
Jak się nie ma pomysłu na rozwój miasta to dziure trzeba czyms zapchac.
Lukowianin (2019-11-10 12:44) 11 3   |   zgłoś do usunięcia
I teraz dwa lata grzania kotelta o LGBT, później na rok znajdzie się jakiś temat dotyczący wiary i religii a później już tylko rok do wyborów. I tak się toczy ta nędzna gra od wyborów do wyborów i dyskusje o wszystkim przez co o niczym.
525252 (2019-11-10 12:52) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
Wszystko OK????! Ale wojewoda przeciez jest przeciwko LGBT..... fajnie ze radny Sych kręci swoje nazwisko w mediach pytanie po co? czy był jakichs prikaz????
asan (2019-11-10 12:53) 15 24   |   zgłoś do usunięcia
oho widze że szujnia się zleciała z samego rana. panie TOmku nie poddawać się!!!
do przodu asan (2019-11-10 14:14) 10 4   |   zgłoś do usunięcia
A ty to aktywista LGBT?
asan (2019-11-10 15:24) 9 4   |   zgłoś do usunięcia
dużo gada mało znaczy : kto to jest nazwisko na s???
LUCJAN (2019-11-10 15:58) 6 3   |   zgłoś do usunięcia
a ten sych to kto, czy to jakaś
Jk (2019-11-11 07:58) 11 9   |   zgłoś do usunięcia
Najlepiej przygotowany merytorycznie radny. Takich radnych nam trzeba: odważnych i mądrych. Szacun.
Jakieś efekty po roku? (2019-11-11 10:04) 8 3   |   zgłoś do usunięcia
Co z tego wynika? Jakieś sukcesy pana Sycha? Gadać i popisywać się to nie sztuka
wyborca (2019-11-11 12:48) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
SUKCECY?Parcie na stołek.Tak to widzę.Nie mogę dopatrzec się żadnych osiagnięc dla miasta.
sołtys (2019-11-11 18:46) 3 6   |   zgłoś do usunięcia
nic z tego nie wynika _ ALE TO JUŻ BYŁO
:O (2019-11-11 21:54) 5 8   |   zgłoś do usunięcia
"niegłosowany wcześniej zapis"?.... o kurła może być afera
swój gej (2019-11-11 22:00) 5 11   |   zgłoś do usunięcia
Promocja homoseksualizmu parcie na szkło kontrowersje sex w odbyt kiła LG BT
adopcja dla homoseksualistów (2019-11-11 22:05) 4 5   |   zgłoś do usunięcia
LGBT ma być trampoliną do kariery
PiSmac (2019-11-11 23:11) 8 5   |   zgłoś do usunięcia
a dlaczego u posła komentarze zablokowane? bym szerzej opisał jego dziwaczne i słabe wystapienie na dzisiejszych uroczystoscich w Lukowie. Wstyd też e starosty nie bylo. bynajmniej niewidziaelm
plany (2019-11-12 09:31) 9 7   |   zgłoś do usunięcia
Przy pomocy homoseksualizmu wślizgnąć się na stołek ale plan może być słaby bo Łuków to nie miasto pederastów
Krr (2019-11-12 10:50) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Ostatnio przeszedłem się ulicami Łukowa po dłuższej nieobecności, przerażające są zmiany do jakich dochodzi w naszym mieście , degradacja społeczeństwa postępuje szybciej niż myślałem. Dla osoby " z zewnątrz " rzuca się w oczy brak przemysłu , czegoś co jest produkowane i daje ludziom pracę oraz pieniądze . W ogromnej natomiast ilości pojawiły się salony kosmetyczne ... Nie mogłem oprzeć się wrażeniu iż mamy do czynienia z mechanizmem który opisał autor tego własnie artykułu https://tylkotata.pl/mity-ktore-niszcza-cywilizacje-dziecko-powinno-byc-przy-matce/
do,Krr (2019-11-12 15:15) 6 10   |   zgłoś do usunięcia
Łuków rozwijał się w latach 70 a po 89roku nic się nie dzieje w łukowie tylko burmistrzowie się chwalą że obwodnice wybudowali która była w planach w latach 70 a sorry to nie nazywa sie obwodnica tylko dodatkowa droga bo obwodnica jest poza terenem miasta a i zalew wyremontowany za 3 podejściem bo za poprzednich to i pieniadze i towar zniknął . dzisiaj sukcesem władzy jest wyremontowanie jakichś ruin . Stare baeseny wyremontowane to zalew to pare dróg i tyle . Zero nowych zakładów zero tanich bloków marketów jeden z poprzednich burmistrzów napchał w centrum co zakorkowało miasto a kolejny napchał bloków w centrum to jeszcze bardziej zakorkowało . Jak kiedyś wybudować drogi szersze i chodniki ?Większe skrzyżowania ?Zrobić pare miejsc do parkowania posadzić więcej zieleni ?Któryś z włodarzy o tym pomyślał ? Nie bo po co .
Przeciw! (2019-11-12 18:55) 5 7   |   zgłoś do usunięcia
do,Krr (2019-11-12 15:15)1 0 Odp. Też tak uważam. Teraźniejsza władza powinna pomyśleć nad tym jak usprawnić ruch w centrum. Poza tym uważam w punkt trafione iż w Łukowie brakuje przemysłu. Panie "Teraźniejszy" Burmistrzu. Czas się wykazać dla miasta. PAN Sych skoro taki mądry to niech tęczę w centrum rozwiesi. Szybciej będzie ją Pan zdejmowal niż ją zakładał
andromeda (2019-11-12 20:36) 7 9   |   zgłoś do usunięcia
Jak nic się nie chce robić to temat zastępczy pederaści lezbijki masturbacja do roboty lenie
Lukowianka (2019-11-13 13:42) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
Rady jako jeden z nielicznych się przygotowuje do sesji! Ma pojęcie o czym mówi. Więc ma pojęcie i ODWAGE żeby zaskarżyć ! Bo wie. I podejrzewam że inną też by zaskarzył jeśli tego trzeba byłoby! Nie chodzi o to że to LGBT. Dobrze robi!
Brawo! (2019-11-13 13:45) 4 7   |   zgłoś do usunięcia
Ktoś tu nie rozumie po co on to zaskarża ? Więc niech się nie wypowiada. Dobrze robi, wie co robi, niech robi.
to jest pytanie (2019-11-13 18:09) 8 4   |   zgłoś do usunięcia
A co on ma do zaproponowania zamiast zaskarżania
szkoda czasu (2019-11-13 20:53) 6 4   |   zgłoś do usunięcia
Jaką korzyść będzie miał Łuków z zaskarżenia żeczy ideologicznych to są tematy zastępcze
aaaa. (2019-11-14 11:00) 8 5   |   zgłoś do usunięcia
Wpisz HEK-293 czytaj nie tylko Wikipedii
Halina (2019-11-14 11:47) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
pan sych zna wszystkie statuty i uchwaly ale nie zna statutu ZHP harcerzy!! albo świadomie go łamie. PRZYPOMINAM = ZHP jest stowarzyszeniem apolitycznym, niezależnym ideowo i organizacyjnie od partii, ruchów i organizacji o charakterze politycznym
asan (2019-11-14 19:18) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
ZHP jest ogólnopolskim, patriotycznym stowarzyszeniem należącym do światowego ruchu skautowego. Jest organizacją otwartą i apolityczną. Jednak ZHP to nie tylko organizacja, to przede wszystkim ruch społeczny kształtujący postawy i charaktery. Wspieramy wychowanie dzieci i młodzieży zgodnie z harcerskimi wartościami, takimi jak: patriotyzm, braterstwo, przyjaźń, służba, wiara, praca, sprawiedliwość, wolność i pokój. Wartości te, zapisane w Obietnicy i Prawie Zucha oraz Przyrzeczeniu i Prawie Harcerskim, odnajdujemy w tworzonej przez dziesiątki lat kulturze organizacji. Tworzą one kodeks postępowania i kształtują styl życia członków ruchu harcerskiego, przy czym każdemu z nich pozwalają kreować osobistą drogę ich realizacji w budowanych indywidualnie próbach na kolejne – harcerskie i instruktorskie – stopnie.
asan (2019-11-14 19:20) 6 7   |   zgłoś do usunięcia
Przyrzeczenie Harcerskie: Mam szczerą wolę całym życiem pełnić służbę Bogu i Polsce, nieść chętną pomoc bliźnim i być posłuszną/posłusznym Prawu Harcerskiemu. Panie sych???