Dziś są imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda

dodane: 04-11-2019 12:43   |   wyświetleń: 3890

Urząd szuka nowego szefa miejskiej oświaty

Marek Król nie jest już Naczelnikiem Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu.
Urząd szuka nowego szefa miejskiej oświaty  
Burmistrz  ogłosił konkurs na stanowiska Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu. 

Do 31 października szefował mu Marek Król. Ze stanowiska odszedł "za porozumieniem" stron. 
Nadal będzie pracował w Urzędzie. 

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko kierownicze ukazało się w Biuletynie Informacji Publicznej 4 listopada. Termin przyjmowania ofert upływa 15 listopada.

Komentowane

typowe (2019-11-04 12:55) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
ma ktos wiecej info o tym porozumieniu stron?
N. (2019-11-04 14:59) 8 6   |   zgłoś do usunięcia
Takie porozumienie, jak z Ryśkiem. Bomba, on tu teraz pan i władca.
Robert (2019-11-04 15:22) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Tak to jest: jak chce się zjeść ciastko i mieć ciastko. Ponoć nawet przymierze się odwróciło. Hmmm
???? (2019-11-04 17:00) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
To kto namaszczony tym razem?
Do ???? (2019-11-04 17:03) 8 8   |   zgłoś do usunięcia
Jak to kto. Marcin R.
a może (2019-11-04 17:19) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
był taki jeden, ale w staninie go wzięli
Pytanie (2019-11-04 18:16) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Czy ta funkcja jest potrzebna.Jakie ten pan mial obowiązki.Widac go było tylko na uroczystosciach,a co więcej.Kasa na pewno sowita.
Gumowski guma (2019-11-04 20:04) 1 2   |   zgłoś do usunięcia
Podobno rendżers bomba ma swojego za Króla ,eee tam wypijmy ich zdrowie ,mam dobrego bimbra
asan (2019-11-04 20:57) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
jaki był powód odwołania krola??? co pludowski chce przez to osiągnąć??? czy oswiata będzie miała się lepiej??? znowu mieszanie, znowu kręcenie, znowu kicha!!!!
Jaki powód? (2019-11-04 23:01) 5 1   |   zgłoś do usunięcia
Powód prosty. Odwet za MZO.
Do asan (2019-11-04 23:03) 4 5   |   zgłoś do usunięcia
Jam tu teraz pan i władca... Zwalniam z naruszeniem prawa i zatrudniam swoich. Bomba.
Jk (2019-11-04 23:28) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Kto to jest Marcin R. ? Nie znam człowieka.
do Jk (2019-11-04 23:58) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Mało kto go zna ale do jednego stanowiska był już przymierzany.
wiem (2019-11-05 11:25) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
"Urząd szuka......." bbuuuhhhahhhhaaaaaaaaaaa
Ob (2019-11-05 13:44) 6 0   |   zgłoś do usunięcia
To w urzędzie wśród pracowników nie ma takiego kandydata, z wieloletnim stażem pracy, który przeszedł szczeble począwszy od najniższego, tylko kolejny przyjdzie bez doświadczenia i wiedzy merytorycznej, i będzie wprowadzał swoje rządy nie ważne źle, dobrze byle inaczej?
Pjoter chcesz abym cię pokochał.... (2019-11-05 19:53) 3 0   |   zgłoś do usunięcia
.....to po tym komuchu wymień dyrektorów komuchów , przyspawanych do stołków dożywotnio .Tylko no , tej wybałuszonymi oczyma nie osądzaj bo to nie gramotne i nie zrobi na czas zarządzania no i ten , łona gorszo od komucha bo tyncowo jest.
kkk (2019-11-05 20:03) 1 0   |   zgłoś do usunięcia
Zmiany są niepotrzebne z uwagi że Marek Król ma duże doświadczenie i zaczynał od najniższego szczebla wie co i jak. Natomiast przyjdzie nowy giermek który nie ma pojęcia, będzie robił zamieszanie. Masakra będą kolejne zmiany w oświacie czyli załatwianie, wymienianie ,karanie, nagradzanie . I tak jak to w spocie było NAJWAŻNIEJSZA UCZCIWOŚĆ a jak widać uczciwośći nie ma bo te wygrane są wszystkim znane
Ooo (2019-11-05 20:15) 4 0   |   zgłoś do usunięcia
No to Pioter zaczął polowanie na Koziołowych.
nauczyciel (2019-11-05 20:57) 1 4   |   zgłoś do usunięcia
Brawo panie Burmistrzu.
Pikaczu (2019-11-05 20:58) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Uhuhu tancowaniee jakies na Klimie i na Bruski. Jakieś zorganizowana wycieczka w alejach?
mir (2019-11-05 22:18) 2 4   |   zgłoś do usunięcia
myślę , że sam Pludowski powinien zarządzać oświatą, po co jeszcze naczelnik?
Do ooo (2019-11-06 08:34) 1 0   |   zgłoś do usunięcia
A co na to radny Ciołek, Koziołowy wice w Przymierzu?.
haha (2019-11-06 08:53) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Trafiłes do zdjęć się nadaje.
taka kolej rzeczy (2019-11-07 16:13) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Jeżeli przygotowana uchwała jest gniotem to nie jest winien tylko naczelnik bo najpierw tego gniota podpisał prawnik a potem tego gniota przedstawił burmistrz. Skoro naczelnik stracił posadę to to samo powinno się stać z dwoma pozostałymi.
@taka kolej rzeczy (2019-11-07 17:37) 1 4   |   zgłoś do usunięcia
Długo nad tym myślałeś Marek? Nie kompromituj sie :D
eh (2019-11-07 17:39) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
naczelnik nie stracił posady.... sam zrezygnował
?? (2019-11-08 07:47) 1 2   |   zgłoś do usunięcia
czy to prawda że kawkę w sekretariacie podaje teraz Anka Płudowska zatrudniona na stanowisku sekretarki?
Wix (2019-11-08 07:54) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Poprzednim chociaż nie miał takiego tupetu i w Urzędzie był jeden Szustek. Teraz po roku kadencji już jest Anka Płudowska. Najważniejsze że po pierwsze uczciwość, że nie z pisu i że Szustek to swoich brał teraz idzie nowe. Hahahahaha staruchy śmiejemy się wam w oczy
do poprzedników (2019-11-08 08:00) 0 0   |   zgłoś do usunięcia
spokojnie z tego co wiem sprawę bada już od kilku dniu Fundacja Wolność z Lublina i wkrótce zobaczymy efekty !! nie można pozwalać na prywatę ciekawe co na to sancho pewnie wniosek o dostęp do informacji publicznej
Paulino (2019-11-08 08:02) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Lista ludzi w magistracie: Wiolka Ekielska (eks Lukow24p.pl), Tomek Goławski (eks Lukow24.pl), Anka Płudowska i reszta jednostka
Łukasz (2019-11-08 08:12) 2 0   |   zgłoś do usunięcia
rozczarowanie...
anka (2019-11-08 08:33) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Oj prawda, bolesna prawda ale zbieżność nazwisk na pewno przypadkowa
RODZIc (2019-11-08 08:53) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Sekretariat- Anna Płudowska
L.L (2019-11-08 09:05) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Wspólnota Łukowska też powinna zwrócić na to uwagę
GIM2 (2019-11-08 12:01) 0 0   |   zgłoś do usunięcia
trochę słabo
Pinokio (2019-11-08 18:52) 1 0   |   zgłoś do usunięcia
Chyba trole szpitalniane nadeszłyPytanie czy: fantomas, nielot czy brynio. Wasze komcie są raz słabe dwa pudłami . Ale ucieszyłbymsię widząc jednego z was na ławie sądowej - za te pomowienia oczernianie , ktore w interencie siejecie. WIECEJPISZCIE a będzie mi miło :)
Pinokio (2019-11-08 18:54) 1 0   |   zgłoś do usunięcia
Chyba trole szpitalniane nadeszłyPytanie czy: fantomas, nielot czy brynio. Wasze komcie są raz słabe dwa pudłami . Ale ucieszyłbymsię widząc jednego z was na ławie sądowej - za te pomowienia oczernianie , ktore w interencie siejecie. WIECEJPISZCIE a będzie mi miło :)
Bartolini (2019-11-08 19:01) 0 0   |   zgłoś do usunięcia
Widzę że się Bartuś nudzisz w szpitalu :) szkoda że taki cwany na żywo nie jestes... Ale spokojnie karma wróci już niedługo cierpliwości :)
N. (2019-11-08 19:24) 0 0   |   zgłoś do usunięcia
Zapytajcie w OSiRze kto w sekretariacie siedzi...
Twarda gra (2019-11-09 12:55) 0 0   |   zgłoś do usunięcia
Widzę że pinokio wyciąga mocne karty aby oczerniać przeciwnikow. Czekamy na tą najważniejsza, niebieską.
Anonim (2019-11-09 14:06) 0 0   |   zgłoś do usunięcia
Ten Bartus i reszta to Was powinni pozwać to wasze takie oczernianie i urojenia na ich punkcie