Dziś są imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili

 
dodane: 14-05-2019 10:09   |   wyświetleń: 5372
Data wydarzenia: 24.05.2019 do 26.05.2019

Dni Łukowa 2019: jest "rozkład jazdy"

Miasto Łuków, Łukowski Ośrodek Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie zapraszają na Dni Łukowa 2019. Przez trzy dni: 24, 25 i 26 maja przygotowano szereg wydarzeń dla mieszkańców w różnym wieku.
Dni Łukowa 2019: jest foto. Nadesłane do Redakcji 
Impreza odbywać się będzie w nowym miejscu, przy placu targowym na ul. Prusa. Organizatorzy dysponują już oficjalnym plakatem promującym wydarzenie. Co istotne, doszło do kilku korekt w programie Dni Łukowa w stosunku do informacji przekazanych mediom w kwietniu br.

Miejskie święto rozpocznie tradycyjny bieg z pochodniami oraz przekazanie przez władze miasta symbolicznych kluczy jego mieszkańcom. Harmonogram Dni Łukowa 2019 przedstawia się następująco:

Piątek, 24 maja:
  • 21:00 - przekazanie przez burmistrza Łukowa kluczy do miasta na ręce uczestników „Biegu z pochodniami” (Stadion Miejski)
  • 21:15 - „Bieg z pochodniami” (stadion, amfiteatr w parku miejskim)
  • 21:30 - ognisko z kapelą „Szwagry Band” (park miejski)
  • 22:30 - Kino Matki - projekcja filmu „Jutro będziemy szczęśliwi" (amfiteatr)

Sobota, 25 maja:
  • 9:00 - „Przedszkoliada (obiekty sportowe OSiR nad Krzną)
  • 9:00 - turniej siatkówki plażowej
  • 9:30 - turniej tenisa ziemnego
  • 9:30 - turniej warcabowy
  • 9:30 - turniej koszykówki
  • 13:00 - turniej szachowy
  • 15:00 - „Challenge” - tor przeszkód (wszystkie turnieje na obiektach OSiR)

Sobota, 25 maja - Scena główna - plac targowy przy ul. Prusa
  • 16:30 - pokaz tańca nowoczesnego (Szkoła Tańca Caro Dance Łuków)
  • 17:00 - Mała Orkiestra Dni Naszych - koncert dla dzieci
  • 18:00 - „Dziani i Gwiazdy Cygańskie” - koncert
  • 19:25 - konkurs dla publiczności z PSB Mrówka Łuków
  • 19:30 - Sonia M. - koncert
  • 20:00 - Harlem - koncert
  • 22:00 - Nowator - koncert
  • 23:00 - dyskoteka pod gwiazdami

Sobota, 25 maja - Mała scena - plac targowy przy ul. Prusa - „Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Bears Riders Łuków 2019”
  • koncert Soni M.
  • koncert zespołu Guitar Force
  • pokaz ratownictwa drogowego PSP Łuków
  • stoiska firm motoryzacyjnych
  • pokaz Extreme Trial Przemek Kaczmarczyk

Niedziela, 26 maja:
  • 12:00 - uroczysta Msza św. w intencji mieszkańców miasta (kolegiata pw. Przemienienia Pańskiego)

Niedziela, 26 maja - Scena główna - plac targowy przy ul. Prusa
  • 14:00 - koncert Orkiestry Dętej Towarzystwa Muzycznego im. A. Próchniewicza w Łukowie
  • 14:30 - Łukowski Klub Karate Kyokushin „Mawashi” Paweł Głowacki - pokaz sztuk walki
  • 14:45 - KMSW Krzysztof Pucyk Senior - pokazy Kick Boxingu
  • 15:00 - pokaz tańca w wykonaniu Regionalnego Dziecięcego Zespołu Kropelki Rosy;
  • 15:20 - Zespół Tańca Nowoczesnego Aleksander Kaliński
  • 15:45 - Mini Band - koncert
  • 16:00 - zoncert zespołu Łukband
  • 16:30 - Zumba Tomasz Łobacz - Platinium Gym&Fitness
  • 17:00 - Alicja Dziurdziak - występ finalistki The Voice Kids Poland
  • 17:20 - koncert specjalny Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej „Łukowiacy” oraz Zespołu z Oświęcimia „Hajduki”
  • 18:20 - prezentacja delegacji z miast partnerskich
  • 18:30 - wręczenie Łukowskich Złotych Niedźwiedzi
  • 18:40 - Teatr Żywego Słowa ŁOK
  • 19:00 - koncert Fabryki Piosenki ŁOK - „Gorączka niedzielnej nocy”
  • 19:45 - konkurs z hurtownią elektryczną ASAJ
  • 20:00 - Sound'n'Grace - gwiazda wieczoru
  • 21:50 - pokaz sztucznych ogni
  • 22:00 - zakończenie Dni Łukowa 2019

Imprezy towarzyszące obok tzw. Jarmarku Łukowskiego (plac targowy przy ul. Prusa):
  • inscenizacje i pokazy specjalne Komendy Powiatowej Policji w Łukowie
  • pokazy Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Łukowie
  • Strefa Wojsk Obrony Terytorialnej
  • Strefa Lasu - animacje i zabawy z Nadleśnictwem Łuków
  • Strefa krwiodawstwa - mobilny punkt pobierania krwi (niedziela 26 maja)
  • Strefa aktywnych Łukowiaków - kluby sportowe w Łukowie
  • Aleja produktów regionalnych - stoiska twórców ludowych i producentów przysmaków regionalnych oraz produktów naturalnych
  • Strefa tańca - pokazy i animacje taneczne
  • Strefa sztuk walki - pokazy i animacje związane ze wschodnimi sztukami walk
  • Strefa zdrowia z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Łukowie
  • Zagroda szlachecka

Rozrywka dla dzieci 24-26 maja (plac targowy przy ul. Prusa):
  • Lunapark PEGAZ - wesołe miasteczko z Czech
  • Strefa zabaw i rozrywki dla dzieci Smykolandia

Ponadto:
  • strefa gastronomiczna na 1000 miejsc, 25-26 maja (plac targowy przy ul. Prusa)
  • Łukowski Klub Honorowych Dawców Krwi „OSTOJA” 26 maja (plac targowy przy ul. Prusa)

Organizatorzy Dni Łukowa 2019: Miasto Łuków, Łukowski Ośrodek Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie.

Współorganizatorzy Dni Łukowa 2019: Komenda Powiatowa Policji w Łukowie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie, Nadleśnictwo Łuków, Bears Riders Łuków, Girls Riders Łuków, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łukowie, Zakład Gospodarki Lokalowej w Łukowie, Zarząd Dróg Miejskich w Łukowie, Agencja Reklamowa A3 Studio Agnieszka Kowalczyk, Konna Straż Ochrony Przyrody i Tradycji im. 1 Pułku Strzelców Konnych oraz Łukowski Klub Honorowych Dawców Krwi „OSTOJA” .

Partnerzy Dni Łukowa 2019: PKP, Zakłady Mięsne Łuków S.A., Zakłady Mięsne Wierzejki, Łuksja, PUIK, TOYOTA, OPEL, PEC, Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus, LUMIKO, Bank Spółdzielczy Łuków, Bank Spółdzielczy Trzebieszów, PKO Bank Polski, JETRO, Jubiler Niewęgłowski, Hurtownie Elektryczne ASAJ, Centrum Medyczno-Diagnostyczne w Siedlcach, Salus Med, PSB Mrówka, DROGBUD, Invision Optyk oraz Tylko Zdrowe Catering Dietetyczny.




Komentowane

Mietek (2019-05-14 10:17) 56 53   |   zgłoś do usunięcia
Ani nic do oglądania , ani nic do posłuchania . Jedno wielkie dziadostwo
xxx (2019-05-14 10:49) 51 49   |   zgłoś do usunięcia
Jak sie szkli to tak wychodzi
madra (2019-05-14 20:28) 116 146   |   zgłoś do usunięcia
gratis będzie smrodek i kurz. totalna pomyłka Płudowskiego
S&G (2019-05-14 20:32) 49 49   |   zgłoś do usunięcia
byłem na koncercie Sound Grace i jeszcze raz pojde. fajnie grają i fajny kontakt z publiką.
Waldek (2019-05-15 04:35) 47 47   |   zgłoś do usunięcia
Nawet nie ma po co iść. Nic ciekawego się nie zapowiada.
@Waldek (2019-05-15 06:15) 57 73   |   zgłoś do usunięcia
Tu Waldek tam Władysław a w dowodzie Darek. Z tej nienawiści spać już człowieku nie możesz. Do roboty się szykuj.
Wc (2019-05-15 07:23) 58 47   |   zgłoś do usunięcia
Ja chcę Ryszarda na scenie. Od rana nawet żeby na minutę nie zszedł...żeby stał jak posąg i klaskal
Jan (2019-05-15 09:02) 50 120   |   zgłoś do usunięcia
Komunikacja miejska będzie się tam zatrzymywała?
Puknij się w czółko (2019-05-15 22:30) 47 48   |   zgłoś do usunięcia
A schizol co wszędzie Darka widzi ciągle nadaje.
czyt (2019-05-16 21:46) 46 56   |   zgłoś do usunięcia
KMSW co to?
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Geocaching – poszukiwanie skarbów dla całych rodzin. Teraz w ...
Geocaching – poszukiwanie skarbów dla całych rodzin. Teraz w naszym powiecie POWIAT Stowarzyszenie Inkubator Kreatywności Społecznej ze Stoczka Łukowskiego dzięki dofinansowaniu pozyskanemu za pośrednictwem LGD Razem realizowało projekt Geocachingowy szlak walki i oręża. W ostatnim czasie w naszym powiecie powstało pięć tras geokeszingowych.
Kolizja w Sięciaszce. Wjechał w dom (FOTO)
Kolizja w Sięciaszce. Wjechał w dom (FOTO) W Sieciaszce Drugiej auto osobowe wjechało w ogrodzenie i uderzyło w dom. Nikomu nic się nie stało
Najładniejsze okładki książek wybrane
Najładniejsze okładki książek wybrane GMINA KRZYWDA Czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Krzywdzie nie tylko lubią czytać, ale również mają zdolności plastyczne. Udowodnili to zgłaszając swoje propozycje do konkursu ?Okładka mojej ulubionej książki?, który właśnie został rozstrzygnięty.
Możesz oddać folię rolniczą i worki po nawozach
Możesz oddać folię rolniczą i worki po nawozach GMINA KRZYWDA Gmina otrzymała dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska w wysokości 58,5 tys. zł na usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej.
Kacper Borkowski w czasie pandemii stworzył "Czarne dziury ...
Kacper Borkowski w czasie  pandemii stworzył ŁUKÓW Jako uczeń liceum zaczął zgłębiać wiedzę o wszechświecie. Jako student postanowił przybliżać innym bezmiar naszej galaktyki i zachodzących w niej zjawisk. Zaglądajcie na jego stronę na fb, czytajcie, lajkujcie. Naprawdę fajnie pisze.
Zgłoszenia do Szkoły Muzycznej
Zgłoszenia do Szkoły Muzycznej Szkoła Muzyczna w Łukowie wydłużyła do 7 czerwca termin zgłaszania kandydatów do klas I na rok szk. 2020/2021.
Kasa dla DPS-u w Ryżkach. Wiemy ile otrzyma ośrodek ...
Kasa dla DPS-u w Ryżkach. Wiemy ile otrzyma ośrodek W Urzędzie Marszałkowskim została podpisana umowa na dofinansowanie robót budowlanych dotyczących obiektów służących rehabilitacji osób niepełnosprawnych.
20-LATEK NAPADŁ NA SKLEP PÓŹNIEJ SKRADZIONYMI PIENIĘDZMI ZAPŁACIŁ ZA ...
20-LATEK NAPADŁ NA SKLEP PÓŹNIEJ SKRADZIONYMI PIENIĘDZMI ZAPŁACIŁ ZA NARKOTYKI Mundurowi z Adamowa i łukowscy kryminalni ustalili i zatrzymali 20-latka, który zastraszając ekspedientkę w sklepie ukradł z kasy kilkaset złotych
Przetarg na 308 zestawów paneli fotowoltaicznych
 Przetarg na 308 zestawów paneli fotowoltaicznych Dzięki wsparciu Unii Europejskiej Gmina Łuków kończy kolejny projekt zakupu i montażu instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii.
Cyknij fotkę i opowiedz o sporcie. Nowy konkurs OSiR
Cyknij fotkę i opowiedz o sporcie. Nowy konkurs OSiR Rozpoczynamy konkurs "Moja ulubiona dyscyplina sportu" w ramach "Dnia Dziecka na sportowo z OSiR"
Nabór do łukowskiej orkiestry dętej
Nabór do łukowskiej orkiestry dętej Towarzystwo Muzyczne im. Antoniego Próchniewicza w Łukowie działające w Łukowskim Ośrodku Kultury prowadzi ponownie nabór do łukowskiej orkiestry dętej.
Zuzia Bochman i Emilia Szcześniak wyśpiewały nagrody ...
Zuzia Bochman i Emilia Szcześniak wyśpiewały nagrody Sukcesy wokalistek Fabryki Piosenki ŁOK.
Godz. 10.00: Koronawirus nie odpuszcza
Godz. 10.00:  Koronawirus nie odpuszcza Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie lubelskim dotyczą:
Lubelskie ma nowego wicewojewodę. Kim jest Bolesław Gzik?
Lubelskie ma nowego wicewojewodę. Kim jest  Bolesław Gzik? Na stanowisko II wicewojewody lubelskiego został powołany Bolesław Gzik, były starosta powiatu janowskiego.
Pijany jechał motorowerem. Był poszukiwany
Pijany jechał motorowerem. Był poszukiwany Do zakładu karnego trafi 48-latek z gminy Łuków, który kierował wczoraj motorowerem. Okazało się, że miał m.in. sądowy zakaz kierowania pojazdami i był poszukiwany
Odmrażanie gospodarki. Wesela do 150 osób. Koniec z maseczkami ...
Odmrażanie gospodarki. Wesela do 150 osób. Koniec z maseczkami w otwartej przestrzeni Od 30 maja zostaną zniesione wszelkie obostrzenia w handlu .
Zmarła Janina Antoniak pracownik Urzędu Gminy w Staninie ...
Zmarła Janina Antoniak pracownik Urzędu Gminy w Staninie - Z ogromnym bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Janiny Antoniak. Do wieczności odeszła w wieku 63 lat - informuje Urząd Gminy w Staninie.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Tłumy na roztańczonym jubileuszuHarcerze opanowali Wolę OkrzejskąRuszył gruntowny remont pomieszczeń sanitarnych w łukowskim szpitaluLata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieDni Łukowa 2019: Przedszkoliada nad KrznąDni Łukowa 2019: Bieg i biesiada na inauguracjęMuzyczne warsztaty w BieszczadachFotografia abstrakcyjna w ŁOKTurniej Szkół Sienkiewiczowskich: wygrana SiedlecPrawybory w Alejach„Czyste Powietrze”: zgłoś się do programu

Obejrzyj

Wywieźli odpady do lasuLata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieSzóstka kandydatów starła się podczas Wielkiej Debaty WspólnotyMuzyczne warsztaty w BieszczadachNauczycielski protest songWiozła dwoje dzieci. Miała ponad 3 promilePotrącił 4 osoby!Kampania przeciw dopalaczomMnóstwo głosowań na sesjiPo nieboskłonie - wiosenny przebój!Medialne warszaty z uczelnią z Torunia

Wydarzenia dodajwszystkie

Maj 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Najbliższe wydarzenia
O prawie spadkowym na UTW
O prawie spadkowym na UTW
W poniedziałek 25 listopada Galerii PROwizorium ŁOK słuchacze Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczestniczyli w spotkaniu, poświęconym podstawowym zagadnieniom z prawa spadkowego
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja

Prognoza pogody

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE KOLEKCJE,ZBIORY TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Kupię: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Inne: KUPIE WOJSKOWE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,NOŻE TELEFON 694-972-047 ...
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Sprzedam: KUPIE WOJSKOWE STARE DOKUMENTY,ZDJĘCIA,LEGITYMACJE TELEFON 694972047
Kupie dokumenty z drugiej wojny światowej i starsze listy z obozów koncentracyjnych,legitymacje, stare pisma, dyplomy, dokumenty wojskowe, zdjęcia, widokówki, obrazki,obrazy,mundury,szable,bagnety,kordziki,odznaki,odznaczenia,medale,ordery za ciekawe dobrze zapłacę telefon ...
pozostałe: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
redakcja@lukow24.pl Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 reklama@lukow24.pl
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
lukow@24wspolnota.pl Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
okninska@24wspolnota.pl Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
marta.karwowska@24wspolnota.pl Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
szumowski@24wspolnota.pl Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
wielgosz@24wspolnota.pl
Siedlce Się Dzieje