Dziś są imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława

dodane: 13-01-2020 11:26   |   wyświetleń: 3122

Zebrali prawie 175 tys zł. Kwestowało 200 wolontariuszy

Ogromny sukces 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łukowie.
 Zebrali prawie 175 tys zł. Kwestowało 200 wolontariuszy 
Całodzienna zbiórka pieniędzy prowadzona była przez ok. 200 wolontariuszy Do puszek trafiło ponad 98.3 tys zł. Podczas Dni Otwartych dla WOŚP na Pływalni "Delfinek" zebrano: 460. zł. 5. Towarzystwo Fruwającej Muchy zorganizowało "Piknik Motoryzacyjny" podczas którego zaprezentowano "Motocykle PRL". Do kasy WOŚP wpadło  1.095,88 zł. Stowarzyszenia: Bears Riders, Girls Riders i właściciele quadów prowadzili zbiórkę do puszek i przejażdżki quadami. Zebrali 3.550,35 zł.  Malowanie twarzy w zamian za datki przyniosło 377,32 zł.  Zbiórka do 35 sztabowych puszek stacjonarnych dała 9,7 tys. zł.

Zlot fanów Audi Team Łuków -  1391,56 zł. Morsowanie z Klubem Biegacze Pomagacze -767,96 zł. Zlot fanów BMW Team -  899,11 zł Przejażdżki zabytkowym samochodem FSO Warszawa model 223 z 1970 roku  - 458,35 zł.


Prowadzona była też zbiórka krwi przez Klub Honorowych Dawców Krwi "Ostoja". Krew  oddało 28 osób w ilości 12,6 l do puszek trafiło 924,51 zł.


Na koncercie plenerowym, który odbył się w Amfiteatrze odbył się szereg licytacji.  Pod młotek poszły m.in. Złote Łukowskie Serduszko: nr 1, nr 2, nr 3, Złote Serduszko Bears Riders, Złote Serduszko Girls Riders, Kosz Pyszności Zakładów Mięsnych Łuków, Fiat 125p,  złota i srebrna biżuterię, obrazy, rower, statuetki, plecak pełen gadżetów z Gminy Łuków, torba gadżetów Lokalnej Grupy Działania, gadżety z Fundacji WOŚP. Z licytacji udało się uzbierać 28.770 zł.


Podczas koncertu prowadzono również kiermasz gadżetów WOŚP, na którym sprzedawano między innymi: koszulki, kubki, torby, balony oraz kiermasz gastronomiczny z wojskową grochówką, kiełbaską z ogniska, bigosem, barszczykiem i pasztecikami, gorącą herbatą i kawą. Z kiermaszów nazbierało się 10.224,41 zł.

Do godz. 14. policzone środki zebrane przez łukowski sztab to 175 tys. zł. Liczenie wciąż trwa. Nie zakończyły się jeszcze wszystkie aukcje internetowe. 

Komentowane

WOŚP (2020-01-14 04:43) 13 10   |   zgłoś do usunięcia
Cel szczytny hehe, no w sumie pomaganie państwu w ich obowiązkach czyli wyposażenie szpitali. Płacicie podatki do cholery na to żeby sprzęt był! Do tego pan prowadzący tą kwestę ... UB-ecy i SB-ecy to potrafią uwodzić. Wszedł w żółtych spodenkach i różowych okularkach jąkała z ulicy do studia Programu II TVP Niny Terentiew, a ta w mig pojęła na czym polega Złoty Melon i i samodzielnie postanowiła wypromować naganiacza i agenta SB na idola młodzieży. Macie zafajdanego Idola smarkacze. Róbta co chceta i co on nakaże. Nie tylko owsik był związany ze spółką kontrolowaną przez komunistyczny wywiad wojskowy w latach 80. W spółce polonijnej, która została oddana w zarząd Oddziałowi Y, pracowała Lidia Niedźwiedzka-Owsiak. Siema! :) (debile)
Do WOŚP (2020-01-14 05:45) 7 10   |   zgłoś do usunięcia
W Łukowie to powinni wyposażyć psychiatryk bo widzę że coraz więcej emocji wzbudza ta akcja..nie chcesz nie pomagaj a napewno przeszkadzaj..Znając PiS i TVP to chłopie Owsiak jest 24h na dobę pod lupą żeby mu coś wytknąć
Els (2020-01-14 08:48) 7 8   |   zgłoś do usunięcia
To jest szczytny cel nie Caritas, wiem jak to działa, zresztą czytalisny jak posłowie PiS wykradali ubrania z kontenerów i mozna było znaleźć je w lumpeksach, a owsiaka sprzęt jest w szpitalu i pomaga ludziom, ale rzeczywiście trzeba zbierać na psychiatryka
łukowiak (2020-01-14 09:03) 6 7   |   zgłoś do usunięcia
Łuków 175 tys. a Lublin 400 tys . Mieszkańcy powiatu jestem z WAS dumny.
Wierzący (2020-01-14 09:25) 4 12   |   zgłoś do usunięcia
Owsik.....Prrreeeeeczzzzz.......
(2020-01-14 13:51) 8 5   |   zgłoś do usunięcia
O co macie ból dupy? Dawaliscie na to kasę? Nie dawaliscie pieniędzy a macie ból dupy. Nie wasza kasa i nie zagladajcie.komus w portfel bo ja wam nie zaglądam na co wydajeswoją kasę. Waszych pieniędzy nikt nie daje z podatków ani z waszego portfela to nie wasza sprawa.
kk (2020-01-14 18:12) 3 5   |   zgłoś do usunięcia
Przecz z fałszywymi podżegaczami którzy uprawiają politykę i dlatego krytkują WFOŚ . Ja wrzucam dobrowolnie do puszki z moich zarobionych pieniędzy i mam do tego prawo . Mam prawo wydawać swoje pieniądze na co chce. Lepiej przypilnujcie co kolejne rządy robią z naszymi podatkami. Lepiej zainteresujcie się tym jak kolejne rządy zrobiły 3 razy skok na nasze emerytury. Pierwszy to stowrzenie OFE .Ofe ktore okradało nas nieprzynosząc zysku .Drugi skok to zabranie połowy pieniędzy przez PO , Trzeci skok to zabranie drugiej połowy pieniędzy z OFE przez PIS. I teraz będziemy mieć dwie możliwości. Pierwsza opcja polega na tym, że środki z OFE trafiają do IKE, ale rząd zabiera 15 procent w formie „opłaty przekształceniowej”. Konkretnie, jeśli zdecydujemy się na przeniesienie środków z OFE do IKE, będziemy musieli wpłacić „opłatę przekształceniową” w dwóch ratach: 7,5 proc. wartości w 2020 roku i drugie 7,5 proc. w 2021 roku. Ministerstwo Finansów spodziewa się, iż łączne wpływy z „opłaty przekształceniowej” wyniosą 19,3 mld zł. Zapewne zostaną one wykorzystane na realizację obietnic socjalnych rządu PiS.
Ciemniak do oświeconych kawiorowych lewaczków (2020-01-14 19:55) 12 6   |   zgłoś do usunięcia
Poczytaj sobie jeden z drugim wpisy nt.owsika Matki Kurka. Jak na razie wasi sędziowie nie skazali go za wyciąganie brudków spod paznokci i zza uszu wielkiej organizacji świadomego przekrętu, bo nie da się skazać prawdy.Nie daje cwaniakom spod znaku peerelu od 19 lat odkąd zorientowałem się że to ściema.Uczciwie płacę podatki i wspieram fundacje chrześcijańskie.Wasze pieniądze wasza naiwność. Moje pieniądze moja świadomość.
Dd (2020-01-15 11:15) 2 4   |   zgłoś do usunięcia
Nie będą mi heretycy dyktować na co mam swoje prywatne pieniądze wydawać. Będę zawsze dawał jakiej chce fundacji. Teraz widzę że cenzura dyktatura gorsza niż za komuny. Bo każdy każdemu chce narzucać co ma prywatnie robić.
Wierzący (2020-01-15 11:37) 6 4   |   zgłoś do usunięcia
Kazdy może nawet i tyłek podcierać swoją mamoną ale kazdy tez ma prawo wyrazić swoją opinię póki co. Bo niedługo tylko chwalić każdego bedzie można nawet UB i SB trzeba bedzie mowic ze trzeba ich kochac bo inaczej mowa nienawiści. dla mnie Owsik i ta akcja to zero i mam prawo wyrazić swoją opinie.....
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

3 kroki dzielą Twoją firmę od sukcesu w internecie
3 kroki dzielą Twoją firmę od sukcesu w internecie Zobacz, co pomoże Ci awansować do biznesowej ekstraklasy.
„Psy 3. W imię zasad" w Kinie Łuków
„Psy 3. W imię zasad Seanse w Kinie Łuków odbędą się w dniach 24-26 i 28-30 stycznia o godz. 18:45 oraz 21:00. Bilety dostępne są w kasie kina oraz online https://ekobilet.pl/lukowski-osrodek-kultury
W Lipinach płonęła stodoła. W środku znajdował się sprzęt ...
W Lipinach płonęła stodoła. W środku znajdował się sprzęt rolniczy oraz bele słomy Akcja trwała ponad 11 godzin. Pożar gasiło 12 zastępów straży pożarnej.
Łuków dostał dofinansowanie na budowę żłobka (WIDEO)
Łuków dostał dofinansowanie na budowę żłobka  (WIDEO) Miasto Łuków otrzymało dofinansowanie w kwocie blisko 1,6 mln zł na budowę i wyposażenie żłobka miejskiego przy ul. Piłsudskiego 18
Poseł pyta o rondo na ul. Radzyńskiej
Poseł pyta o rondo na ul. Radzyńskiej Michał Krawczyk złożył w tej sprawie interpelację Andrzeja Adamczyka Ministra Infrastruktury. Publikujemy ją w całości.
AMFETAMINA, HASZYSZ, MARIHUANA I MEFEDRON U 23-LATKA
AMFETAMINA, HASZYSZ, MARIHUANA I MEFEDRON U 23-LATKA Łukowscy policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Trzebieszów, który posiadał ponad 600 porcji dilerskich amfetaminy i prawie 100 porcji marihuany
Marta Wardak i Mikołaj Gajowy śpiewali w Będzinie ...
Marta Wardak i Mikołaj Gajowy śpiewali w Będzinie Ferie Trio Jedyneczek ze Szkolnego Studia Piosenki przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Łukowie upływa sportowo-koncertowo. Marta Wardak i Mikołaj Gajowy zakwalifikowani zostali do 26 Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie.
Babski Kabaret „Old Spice Girls" w ŁOK
Babski Kabaret „Old Spice Girls 21 stycznia sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury z okazji Dnia Babci i Dziadka wystąpił Babski Kabaret ?Old Spice Girls".
Z pochodniami i kosami maszerowali ulicami
Z pochodniami i kosami maszerowali ulicami W środę 22 styczni pod Pomnikiem Powstańców Styczniowych na Placu Narutowicza rozpoczęły się Łukowskie Obchody Wybuchu Powstania Styczniowego.
Śmiertelna ofiara wypadku w Dąbiu (AKTUALIZACJA)
Śmiertelna ofiara wypadku w Dąbiu (AKTUALIZACJA) Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj w Dąbiu. W wyniku zderzenia pojazdu ciężarowego marki Mercedes Benz i osobowego audi, 19-letni kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
GMINA STANIN: Dbają o transportowców
GMINA STANIN: Dbają o transportowców Rada Gminy Stanin przyjęła nowe stawki podatku od środków transportowych obowiązujących na terenie gminy Stanin na rok 2020.
Rekrutacja do Klubu "Senior+" tylko do piątku. Seniorzy, ...
Rekrutacja do Klubu Nie każdy senior może pojechać do SANATORIUM MIŁOŚCI, ale w łukowskim klubie seniora także będzie można ciekawie spędzić czas, a nawet poznać bliską osobę. Do 24 stycznia w Klubie "Senior+" przy ul. Wyszyńskiego 10/16 w Łukowie przyjmowane są wnioski od osób chcących uczestniczyć w zajęciach pierwszej tego typu placówki w Łukowie.
Od lutego zmiany w „małym ZUS”
Od lutego zmiany w „małym ZUS” Więcej firm skorzysta z niższych składek na ubezpieczenia społeczne. 1 lutego wchodzą w życie zmiany w MAŁYM ZUS dla przedsiębiorców, czyli tzw.MAŁY ZUS PLUS.
Uczczą ofiary hitlerowskich obozów
Uczczą ofiary hitlerowskich obozów W poniedziałek 27 stycznia w Parku Miejskim odsłonięty zostanie kolejny "Mówiący Kamień" .
Emilka Szcześniak z ŁOK wygrywa
Emilka Szcześniak z ŁOK wygrywa Zaśpiewał w ogólnopolskim festiwalu kolęd w Bielsku Podlaskim
OSP Wojcieszków ma nowe władze
OSP Wojcieszków ma nowe władze 19 stycznia odbyło się Walne Zebranie Członów Stowarzyszenia Ochotnicza Straż Pożarna w Wojcieszkowie.
LICZNIK MERCEDESA COFNIĘTY O PONAD 116 TYS. KILOMETRÓW
LICZNIK MERCEDESA COFNIĘTY O PONAD 116 TYS. KILOMETRÓW Łukowscy policjanci będą wyjaśniali w jaki sposób z licznika mercedesa w ciągu miesiąca ubyło 116 tys. km przebiegu.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Tłumy na roztańczonym jubileuszuHarcerze opanowali Wolę OkrzejskąRuszył gruntowny remont pomieszczeń sanitarnych w łukowskim szpitaluLata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieDni Łukowa 2019: Przedszkoliada nad KrznąDni Łukowa 2019: Bieg i biesiada na inauguracjęMuzyczne warsztaty w BieszczadachFotografia abstrakcyjna w ŁOKTurniej Szkół Sienkiewiczowskich: wygrana SiedlecPrawybory w Alejach„Czyste Powietrze”: zgłoś się do programu

Obejrzyj

Lata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieSzóstka kandydatów starła się podczas Wielkiej Debaty WspólnotyMuzyczne warsztaty w BieszczadachNauczycielski protest songWiozła dwoje dzieci. Miała ponad 3 promilePotrącił 4 osoby!Kampania przeciw dopalaczomMnóstwo głosowań na sesjiPo nieboskłonie - wiosenny przebój!Medialne warszaty z uczelnią z ToruniaWjechała na czerwonym świetle. Zobacz film

Wydarzenia dodajwszystkie

Styczeń 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
01
02
Najbliższe wydarzenia
O prawie spadkowym na UTW
O prawie spadkowym na UTW
W poniedziałek 25 listopada Galerii PROwizorium ŁOK słuchacze Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczestniczyli w spotkaniu, poświęconym podstawowym zagadnieniom z prawa spadkowego
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja

Prognoza pogody

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

pozostałe: TRUDNE FINANSOWANIE BEZ BIK!
TRUDNE FINANSOWANIE BEZ BIK DLA KAŻDEGO! ( przedsiębiorcy, rolnicy oraz pozostałe osoby ) Z nami uzyskasz tanie i bezpieczne pozabankowe finansowanie ; -hipoteczne, -samochodowe, ( wszystkie pojazdy ,maszyny ...
Dam pracę: Praca kierowca międzynarodowy C+E
Firma z Sanoka zatrudni kierowcę z kategorią C+E na trasy międzynarodowe. System pracy do ustalenia. Przyjazna atmosfera oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Ciągnik siodłowy Volvo FH 500. ...
pozostałe: Świąteczna Pożyczka
Rodzina przyjeżdża na Święta, a Ty nie masz gotówki ? Pomożemy ! Zadzwoń i skorzystaj z naszej oferty Pożyczki Świątecznej ! Szybko i bezpiecznie, Wysokie kwoty od 1000zł ...
Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE KOLEKCJE,ZBIORY TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Sprzedam: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje