Dziś są imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora

dodane: 13-02-2020 15:08   |   wyświetleń: 6217

Zmarł Lech Dębczak. Potrącił go samochód

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łukowie miał 69 lat.
Zmarł Lech Dębczak. Potrącił go samochód  
Dębczak zmarł w szpitalu w Warszawie w czwartek 13 lutego. Był dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łukowie. Pełnił tę funkcję od momentu powstania tej jednostki.  W czwartek 6 lutego na przejściu dla pieszych na ul. Wojska Polskiego, został potrącony przez samochód. Trafił do szpitala.  Tam przegrał walkę o życie. 

Komentowane

Spoczywaj w pokoju Lechu (2020-02-13 15:38) 6 4   |   zgłoś do usunięcia
(*) (*) (*) (*)
LOKi (2020-02-13 16:06) 7 14   |   zgłoś do usunięcia
Polaków powinno się karać wyrokiem śmierci za spowodowanie wypadku śmiertelnego. Inaczej polaczek za kółkiem nie zrozumie że powinien jechać wolno i uważnie. W tym roku już zginęło 100 pieszych, w ciągu zaledwie 40 dni.
Świętozar (2020-02-13 16:36) 7 4   |   zgłoś do usunięcia
Już sama świadomość, że się niechcący zabiło człowieka jest ogromną karą dla człowieka, poczucie winy, za brak uważności sam się człowiek karze, przykre. Szkoda człowieka, żywego, zmarły jest już u Boga.
Do widzenia (2020-02-13 16:46) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Do zobaczenia Panie Dyrektorze...
do Świętozaur (2020-02-13 17:14) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Nie odnoszę się do osoby śp. p. Lecha bo go nie znałem ale z mówieniem, że osoba jest w rękach Boga, gdy nie wie się jak ta osoba żyła, czy wierzyła w Boga byłbym ostrożny. Trzeba jeszcze modlitwy bo dusza najpierw trafia do czyśćca
do Świętozar (2020-02-13 17:26) 8 10   |   zgłoś do usunięcia
Jesteś naiwnym człowiekiem. Myślisz że takiego kierowcę który piratem jest, obchodzi czyjeś życie i że kogoś zabił? Taki pirat jest jedynie zainteresowany tym aby kara była jak najniższa i jak najszybciej żeby spowrotem wrócić za kółko.Wt swoimi kategoriami myślicie że wam szkoda by kogoś było. Jest wielu piratów którzy zabili nie raz tylko dwa razy! Po tym jak odzyskali prawo jazdy za pierwszym razem. Wy głupi, ciemni ludzie, dalej brońcie sprawców wypadków a niedługo wasze dzieci, bliscy, współmałżonkowie będą trupami a wy dalej debile będziecie mówić że to tylko wypadek był i sprawcą jest już ukarany że ma "na sumieniu" kogoś. Naiwniacy dziecinni którzy nie znają życia.
Głośmy prawdę mówiąc o wszystkim odważnie i wprost. Nie lękajcie się (2020-02-13 18:48) 2 6   |   zgłoś do usunięcia
Bo ludzie niektórzy byli skurwieni bo Szmaca się i puzniej jeżdżą i chodzą i wyzywaj się na ludziach którzy są nie winni i pokazują agresję drogowa. Dużo skurwionych ludzi jest na świeci w urzędach ale co im możemy załatwić to renty wariackie.
Naprawdę pytam (2020-02-13 21:21) 7 3   |   zgłoś do usunięcia
Czy sytuację, w której pieszy na przejściu dla pieszych jest uderzany sprawnym technicznie pojazdem kierowanym przez przytomnego człowieka można nazwać wypadkiem?! Gdzie tu "losowość"?
asan (2020-02-13 21:23) 2 3   |   zgłoś do usunięcia
porządny facet - szkoda człowieka. Do końca pracował.
KIEROWCA (2020-02-13 22:35) 6 4   |   zgłoś do usunięcia
dlaczego nie świecą lampy na obwodnicy. Dlaczego jest zagrożenie życia i zdrowia. PROKURATOR POWINIE TO SPRAWDZIĆ. Dlaczego burmistrz nie reaguje. TO JEST SKANDAL. CZY CHCEMY WIĘCEJ NIESZCZĘŚĆ?
Oleś (2020-02-13 22:51) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
To prawda. Są duże braki w oświetleniu. Czy to jest niebezpieczne. W projekcie są lampy które oświetlają drogę. Dlaczego miasto nie dba o oświetlenie drogi?
4476 (2020-02-13 23:20) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Ej wy pisarze zamiast tu pisać na portalu to proszę udać się do burmistrza i mi to powiedzieć żeby wziol jajka w rękę i wzia się za robotę bo wiecznie piszą tu o kurestwie i prostytucji. Zamiast mu powiedzieć prosto w oczy.
KIEROWCA (2020-02-14 08:12) 9 3   |   zgłoś do usunięcia
Z tym , że jest słabe oświetlenie w Łukowie, zgadzam się się w 100%. Jadąc wolno ulicą piłsudskiego w stronę Siedlec , w ostatniej chwili zauważyłem dwie kobiety wchodzące z lewej strony na pasy, (od urzędu do kościoła) ostre hamowanie ale było blisko tragedii. Tam w nocy jest naprawdę słaba widoczność, a oświetlenie zrobione tak aby było zgodnie z przepisami ale za to mało praktycznie a w efekcie mało bezpiecznie. Polska mentalność- robić tak aby mięć chronione cztery litery a cała reszta na drugim miejscu.
Luu (2020-02-14 10:29) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Nap.....o tych lamp co piec metrow na obwodnicy a swieca co dwiescie mtr .pytam na ch..j to osly z urzedu miasta
vicemieszkaniec (2020-02-14 11:25) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Burmistrzmusi zrobić referendum
Do. Luu (2020-02-14 11:38) 3 5   |   zgłoś do usunięcia
Do się spytaj powiatu bo to jego teren
I znów strzeliłeś kulą w płot (2020-02-14 12:18) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Oświetlenie ulic to obowiązek burmistrza.
Łukowianin (2020-02-14 14:47) 9 2   |   zgłoś do usunięcia
WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAĆ PANIE ,A ŚWIATŁOŚC WIEKOISTA NIECHAJ MU ŚWIECI NA WIUEKI WIEKÓW AMEN Znałem Pana Leszka ponad 20 lat , zawsze pokorny i wyrozumiały , pomocny , nigdy się nie wywyższał , jest wzorem do naśladowania . POKÓJ JEGO DUSZY
uczeń (2020-02-14 17:09) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
szkoda człowieka. Niech burmistrz uruchomi wreście to oświetlenie na drogach w tym na obwodnicy bo to jego zadanie. DOŚĆ TRAGEDII
Pp (2020-02-14 17:27) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Jeden radny mówił że oświetlenie na osiedlach też jego obowiązek burmistrza. Tylko ktoś zapomniał że to własność spółdzielni mieszkaniowej. Inny mówił że to co się dzieje na drogach powiatowych to też wina burmistrza.
Zygi soj (2020-02-14 17:45) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
Panie włodarzu kup Pan pojemniki na śmieci dla ludzi zamienił stryjek fujarkę na kijek.Byłem głupi źe głosowałem na Pana
Do. Zyg. Zoj (2020-02-14 17:59) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
A co w domu nie umiesz segregowac i nie masz gdzie podrzucac bo ja osiedlach pizamyjane śmietniki.?
putel (2020-02-14 18:29) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
oświetlenie dróg w mieście należy do burmistrza. NIECH URUCHOMI TO WREŚCIE!!!
Niko (2020-02-14 21:14) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Dlaczego nikt nie pisze o wypadku w warsztacie samochodowym przy rynku?
asan (2020-02-14 22:24) 3 5   |   zgłoś do usunięcia
Prokurator powinien wyjaśnić dlaczego nie świecą wszystkie lampy na obwodnicy. Projekt przewidywał takie oświetlenie. Burmistrz zobowiązany jest o oświetlenia dróg w mieście. A tu kicha. Burmistrz musi się wytłumaczyć z tego !
Do. Asan (2020-02-14 23:15) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
Ty wiesz czym się zajmuje prokurator? Sąd się Toba zajmuje tak więc oczekuj.
Obwodnica (2020-02-15 08:34) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Obwodnica jest drogą powiatową, burmistrz może tylko wystąpić z pismem do starosty. A gdzie pan radny miejski pracujący ZDP.
Azumi (2020-02-15 11:01) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
O wypadku na rynku nic nie wiem tylko o tym że też w warsztacie samochodowym miał wypadek Łukowianin który ma też własny zakład w Łukowie na ul Gauczyńskiego i jest w stanie tragicznym
Ll (2020-02-15 11:53) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
Jak droga powiatowa ma zarządzać burmistrz? To przecież starosta pilnuje to może za starostę rondo na radzynskiej wybuduje.
do Ll (2020-02-15 12:50) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. Za oświetlenie w mieście odpowiada burmistrz bez względu na kategorię drogi i jak chce to niech do siebie pisze.
Tiktak (2020-02-15 13:12) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
A pamiętacie ściecie barierek na obwodnicy? Ile to. Lat? I dotad nie powstały. może ktos to wytłumaczy? .
eza (2020-02-15 18:36) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
dlaczego burmistrz tego nie zrobi, dlaczego nie uzupełni żarówek, to jego powinność. Czy znowu ma coś się stać. Zrób to człowieku. NAUCZYCIELU!!!
Pp (2020-02-16 08:59) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Droga powiatowa odpowiada starosta. Dlaczego starosta nie zrobi ronda na radzynskiej? Dlaczego starosta nie dopilnuje porządku na drogach powiatowych? Bałagan że masakra.
lulek (2020-02-16 18:47) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Ludzie starosta nic nie robi ze swoimi drogami zeby mieszkancy czepiali sie burmistrza i tyle w temacie
druch (2020-02-16 18:55) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
oświetlenie drogi to zadanie burmistrza . nie przepychać się tu idzie o życie. Prokurator po pierwsze zbada dlaczego nie świecą wszystkie lampy na obwodnicy. Niech się Płudowski wytłumaczy. Dlaczego?? Czy trzeba kolejnego wypadku!!!
lulek (2020-02-16 19:02) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
zgadza sie ale co burmistrz morze nie na swojej drodze jak zarzadca ma to w d.... Miasto nie moze robic nie na swoim. Masz przyklad z kanalizacja
lulku (2020-02-16 19:17) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Ty jesteś takim idiotą czy na siłę próbujesz usprawiedliwiać burmistrza robiąc ludziom wodę z mózgu? Oświetlenie drogi to jest jego obowiązek i nieważne czy droga gminna, powiatowa, wojewódzka , czy krajowa.
do lulek (2020-02-16 19:51) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
nie pisz jak się nie znasz. Prokurator przypomni burmistrzowi o jego zadaniach. Oświetlenie dróg w mieście to zadanie burmistrza i tyle. Ewidentne braki występuję na Al. Wojska Polskiego.
yyyy (2020-02-16 20:33) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
sprawa dla prokuratora - słabe oświetlenie na ul. Wojska Polskiego
Err (2020-02-17 08:19) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Prokurator to się powiatem zajmie jak dostanie pismo na 100stron o nieprawidłowościsch.
do Err (2020-02-17 08:32) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Głupi ty, głupi ty
Err (2020-02-17 09:27) 0 1   |   zgłoś do usunięcia
Haha głupi to ten co za to odpowie bo nawet nie wie co jest nie tak. Haha
Asan (2020-02-17 11:03) 4 0   |   zgłoś do usunięcia
A ja wam pokazuje środkowy palec jak posłanka Lichocka bo i tak na nas zagłosujecie haha.
bagniarz (2020-02-17 21:05) 1 0   |   zgłoś do usunięcia
hehe a taki chojrak był za zycia :D
asesor (2020-02-17 21:57) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
sprawa pewna złe oświetlenie al. Wojska Polskiego mogło byc przyczyną wypadku. Badać będzie prokurator.
7777 (2020-02-17 23:22) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
prokurator wyjaśni to pewne. Okoliczność łagodząca dla sprawcy , a dla burmistrza to kiepska sprawa!
sss (2020-02-18 10:47) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Czekajcie, czekajcie.. gdzie tu logika? niech redaktor napisze szczegóły i ten chaos na komentarza spowodowany jest przez brak szczegółowości w artykułach.. Skoro został potrącony w ul.Wojska Polskiego, a następnie znalazł się w Warszawie i tam zmarł.. a więc w Warszawie też jest ulica Wojska Polskiego, czyli w Warszawie został potrącony, czy tak?
wd (2020-02-18 11:45) 0 1   |   zgłoś do usunięcia
to było w warszawie na wojska polskiego a nie w Łukowie debilu to co ma burmistrz do warszawy ? Co ma burmistrz do drogi powiatowej ?a
nie mierz innych swoją miarą (2020-02-18 13:31) 1 0   |   zgłoś do usunięcia
Zamknij się wazeliniarzu i nie obrażaj ludzi. Wypadek był na Wojska Polskiego w Łukowie.
Do. Wyzej (2020-02-18 15:46) 1 2   |   zgłoś do usunięcia
Ja nie mierze ja stwierdzam fakty i fakty są że debil będzie zawsze debilem. Debil to określenie upośledzenia. Jak ktoś czegoś nie rozumie i w kółko pisze głupoty to widocznie nim jest.
Roland (2020-02-18 16:33) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Ciszej nad trumna :(
Roland (2020-02-18 16:33) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Ciszej nad trumna :(
7777 (2020-02-18 17:17) 1 2   |   zgłoś do usunięcia
bez zadymy brak oświetlenia mógł byc przyczyną wypadku. To zbada prokurator. Oświetlenie dróg w mieście to zadanie burmistrza.
jan (2020-02-18 21:16) 0 1   |   zgłoś do usunięcia
oświetlenie jest po to by świeciło. Co na to Burmistrz
Do. Jan (2020-02-18 21:25) 0 0   |   zgłoś do usunięcia
Mózg jest po to żeby go używać a Ty go nie używasz. Wylewane żalu czasu nie cofniesz i przegranej nie zmienisz.