Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Andrzej Rybiński zagra w Łukowie

kultura Autor znanego przeboju pt. "Nie liczę godzin i lat" wystąpi 10 czerwca w Łukowie. Na koncert Andrzeja Rybińskiego zaprasza Łukowski Ośrodek Kultury.

Łuków24

Opublikowano: 22 maja 2019 09:50 | Aktualizacja: 22 maja 2019 09:50

Andrzej Rybiński to pochodzący z Łodzi wokalista, gitarzysta i kompozytor. Na początku lat 70. współtworzył z Januszem Krukiem i Elżbietą Dmoch grupę 2 plus 1. W 1971 zespół wystąpił na IX Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i otrzymał nagrodę za wykonanie piosenki „Nie zmogła go kula”. W czerwcu 1971 z żoną Elizą Grochowiecką i Zbigniewem Hołdysem założył własną grupę: Andrzej i Eliza. Od lat 80-tych realizuje natomiast własną karierę solową.

Andrzej Rybiński wystąpi w Łukowie w poniedziałek 10 czerwca. Koncert zaplanowano w sali widowiskowej ŁOK o godz. 19. Bilety na to wydarzenie w przedsprzedaży (30 zł) oraz w dniu koncertu (35 zł) można nabyć w kasie Kina Łuków oraz w Internecie.


Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.