Bożonarodzeniowa wystawa w Muzeum

kultura Do końca stycznia 2019 r. w Muzeum Regionalnym w Łukowie można oglądać ozdoby i choinki bożonarodzeniowe. 21 grudnia odbył się wernisaż, na którym zaprezentowano dzieła i nagrodzono ich twórców.

Łuków24

Opublikowano: 27 grudnia 2018 13:52 | Aktualizacja: 27 grudnia 2018 13:52

Choinki i świąteczne ozdoby pochodzą z konkursu ogłoszonego przez placówkę. Tym razem do zabawy zgłoszono 30 choinek z Polski i 11 z Białorusi oraz 5 ozdób choinkowych. 21 grudnia nagrodzono ich autorów

Za wykonanie choinek nagrodzeni zostali Wiktoria Weronika Zawadzka, Maria Staniak i Sofia Siergiejewna Żidkowicz. Wyróżnieni w tej kategorii zostali natomiast Weronika Tomaszewska, Magdalena Wereszczyńska, Jakub Wałachowski, Nikola Wolińska, Zofia Gajowa i Galina Masjuk. Z kolei w kategorii ozdób choinkowych przyznano jedno wyróżnienie. Otrzymała je Weronika Wójtowicz.

Pokonkursową wystawę można obejrzeć do końca stycznia.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.