Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Członkinie Kół Gospodyń Wiejskich będą rywalizować w Łukowie

kultura W najbliższy piątek i sobotę panie z powiatów łukowskiego, radzyńskiego, parczewskiego i bialskiego pokażą co potrafią.

Martyna Zakrzewska

Opublikowano: 6 sierpnia 2020 07:26 | Aktualizacja: 6 sierpnia 2020 07:32

Są trzy kategorie konkursowe: na najlepszą szarlotkę z wykorzystaniem lubelskich jabłek, na najlepsze produkty i potrawy charakterystyczne dla regionu lubelskiego wykonane z wykorzystaniem lubelskich jabłek oraz konkurs na najpiękniejsze wyroby rękodzielnicze „Rękodzieło – Piękno tradycji we współczesnym świecie”.

 

Zmagania odbywać się będą w Zespole Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie. W piątek 7 sierpnia udział w konkursie wezmą przedstawicielko KGW z powiatu łukowskiego, parczerwskiego oraz radzyńskiego zaś w sobotę 8 sierpnia panie z powiatu bialskiego.

 

Prezentacja potraw, produktów i wypieków przed komisją konkursową rozpocznie się o godz. 10:30. Rejestracja uczestników od 9:30.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 miesiące temu | ocena +0 / -0

    Dk

    Ciekawe czy będą mieć maseczki i rękawiczki....