Karnawałowy bal emerytów

kultura Słuchacze działającego przy Łukowskim Ośrodku Kultury Uniwersytetu Trzeciego Wieku bawili się na zabawie karnawałowej. Zorganizowano ją w sobotę 2 lutego.

Łuków24

Opublikowano: 7 lutego 2019 14:32 | Aktualizacja: 7 lutego 2019 14:32

Karnawałowa zabawa odbyła się w sali widowiskowej ŁOK. Rozpoczęła się od odtańczenia tradycyjnego poloneza. Słuchaczom Uniwersytetu Trzeciego Wieku towarzyszył zespół "Szwagry Band" oraz Vivo Divido. Emeryci mogli też wziąć udział w animacjach tanecznych i zabawach przygotowanych przez instruktorów domu kultury.

Łukowski Uniwersytet Trzeciego Wieku to nietypowa placówka dydaktyczna adresowana dla osób powyżej 50. roku życia. Jej celem jest aktywizacja osób starszych i wykorzystanie ich doświadczenia życiowego w różnego rodzaju formach aktywności i zainteresowaniach.

Uniwersytet działający przy Łukowskim Ośrodku Kultury powstał w marcu 2012 roku. Jego słuchacze mogą skorzystać z szerokiej gamy form aktywności, zarówno fizycznej jak i intelektualnej. Osoby uczestniczące w zajęciach UTW mogą skorzystać z warsztatów literackich, komputerowych, wspólnych wyjść na basen, zajęć tanecznych, teatralnych i zajęć plastycznych. Uczą się także języków obcych.
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.