ŁOK zaprasza w swoje progi

kultura Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców miasta do skorzystania ze swojej oferty. Co będzie działo się w placówce w najbliższych dniach?

Łuków24

Opublikowano: 9 stycznia 2019 09:48 | Aktualizacja: 9 stycznia 2019 09:48

Już w najbliższą sobotę 12 stycznia w Kinie Łuków wyświetlony zostanie tegoroczny koncert karnawałowy z Sydney w wykonaniu André Rieu oraz Orkiestry Johanna Straussa. Początek dwugodzinnej retransmisji zaplanowano na godz. 17.00. Bilety w cenie 30 zł (normalny) i 25 zł (bilet ulgowy) można nabyć w kasie kina, bądź w Internecie.

Dzień przed kinową projekcją, w piątek 11 stycznia w sąsiedniej sali widowiskowej ŁOK odbędzie się koncert – podróż w czasie – pt. „Piosenka Ci nie da zapomnieć”. Do dwudziestolecia międzywojennego przeniosą wokaliści Fabryki Piosenki ŁOK, któzy zaśpiewają największe przeboje Henryka Warsa, Zygmunta Wiehlera, Jerzego Petersburskiego, Jerzego Jurandota czy Ludwika Starskiego. Bilety w cenie 10 zł zostaną przeznaczone na dalszą działalność Fabryki Piosenki.

Kilkanaście dni później, 20 stycznia zaplanowano kolejną retransmisję z Teatru Bolszoj w Moskwie. Tym razem w łukowskim kinie zostanie wyświetlony „Dziadek do orzechów” z muzyką Piotra Czajkowskiego. Bilety na kojarzące się z Bożym Narodzeniem przedstawienie także można kupić w kasie Kina Łuków lub w Internecie.
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.