Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

"Łuków z okresu 20-lecia Międzywojennego"

kultura Wystawa do zobaczenia już od 15 sierpnia

ŁP

Opublikowano: 13 sierpnia 2020 11:32 | Aktualizacja: 13 sierpnia 2020 08:33

Łukowski Ośrodek Kultury, Galeria PROwizorium oraz Towarzystwo Fruwającej Muchy zapraszają w dniach 15-31 sierpnia  w ramach realizacji projekty "Trzy wieki do wolności" do obejrzenia wystawy przechodniej "Łuków z okresu 20-lecia Międzywojennego".

 

Pierwsza wystawa w cyklu "Trzy Wieki do wolności" będzie ilustracją Łukowa z okresu dwudziestolecia międzywojennego ze szczególnym uwzględnieniem Cmentarza Wojennego na którym spoczywają żołnierze polegli w czasie wojny polsko-bolszewickiej.

 

Wystawa dostępna na ogrodzeniu Łukowskiego Ośrodka Kultury od strony ulicy Browarnej.

 

Dziękujemy portalowi www.lukow-historia.pl oraz Panu Andrzejowi Zdrojewskiemu za możliwość wykorzystania fotografii do opracowania wystawy. 

 

Projekt „Trzywieki do wolności” dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.

 

 

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 miesiące temu | ocena +0 / -3

    Jack...

    Fajny i potrzebny pomysł ! oby więcej takich. A tak na marginesie.... często czytam o pomocy pana Andrzeja w różnych akcjach. Czy kiedyś ktoś mu chodź za to podziękował? Bo tym akurat nigdy nie przeczytałem. Uprzedzajac komentarze,nie znam osobiście pana Andrzeja tylko z jego akcji i trochę przykro patrzeć jest że jak ktoś coś robi sensownego to nikt tego nie dostrzega. No chyba że nie ta opcja polityczna to zrozumiem:-)