Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Międzynarodowy sukces Emilii Szcześniak

kultura Emilia Szcześniak ucząca się na co dzień w Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie odnosiła w sierpniu kolejne sukcesy muzyczne. Została laureatką internetowych konkursów organizowanych przez instytucje kultury na Białorusi, Czechach oraz Polsce.

red

Opublikowano: 17 września 2020 11:23 | Aktualizacja: 17 września 2020 11:23

Mimo iż Białoruś kojarzy się obecnie z niestabilną sytuację polityczną, to nie wygasa aktywność muzyczna ośrodków kultury z tego kraju. Festival Center ARTIVITIES (Białoruś, Mińsk) we współpracy z North Texas Talentville School (Teksas, USA) zorganizowali w sierpniu międzynarodowy konkurs online - Festiwal  „SUMMER MOOD 2020”. Emila zajęła w nim I miejsce.

 

Łukowianka wzięła też udział w sierpniowym, IV Międzynarodowym Festiwalu - Konkursie „WORLD OF ARTS 2020” w czeskiej Pradze, gdzie zajęła III miejsce. Oprócz dyplomu i statuetki organizatorzy wystosowali specjalne podziękowanie dla szkoły, w której uczy się dziewczynka.  

 

Wokalistka wystartowała także w XII Międzynarodowym Projekcie Festiwalowym „Kalejdoskop Talentów-Lato 2020” w Świdnicy, gdzie została laureatem II stopnia. Jak dodaje instruktor muzyczny dziewczynki Przemysław Oskroba, Emilia tym razem wystąpiła w tych konkursach w kategorii muzyki pop.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.