Paranienormalni w Łukowie

kultura 25 września przed łukowską publicznością wystąpią Paranienormalni. Przedstawią program \"Pierwiastek z trzech\".

Łuków24

Opublikowano: 30 sierpnia 2016 07:52 | Aktualizacja: 30 sierpnia 2016 07:52

\"Pierwiastek z trzech\" to program pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej. To właśnie tutaj łączą się nowe perypetie bohaterów znanych fanom dobrej rozrywki w całej Polsce, z zupełnie nowymi wątkami i motywami odnoszącymi się do tych najbardziej bieżących. Żadne z aktualnych społecznych tematów nie umknie Paranienormalnym. Relacje międzyludzkie, zdrowy tryb życia i sport to wszystko zostanie przez nich przedstawione w niezwykłym paranienormalnym świetle. Nie zabraknie tych wszystkich, dzięki którym Paranienormalni stali się tak popularni i lubiani. Mariola, Balcerzak i Kryspin napiszą kolejne rozdziały swoich absurdalnych historii.

Jeśli szukasz wzoru na niepowtarzalny wieczór, śmiech do łez i zaraźliwą energię płynącą ze sceny, wynik jest tylko jeden - PIERWIASTEK Z TRZECH.

Przedstawienie odbędzie się 25 września /niedziela/ o godzinie 19.00 w hali Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie. Bilety w cenach 80 zł, 70 zł, 60 zł dostępne w sekretariacie Łukowskiego Ośrodka Kultury.
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.