„Piosenka Ci nie da zapomnieć”

kultura Piosenki pamiętające czasy dwudziestolecia międzywojennego wykonywali wokaliści działającej przy ŁOK Fabryki Piosenki. W sobotę 17 listopada w Łukowie odbył się koncert "Piosenka Ci nie da zapomnieć".

Łuków24

Opublikowano: 22 listopada 2018 09:04 | Aktualizacja: 22 listopada 2018 09:04

Z niełatwym repertuarem Hanki Ordonówny, Eugeniusza Bodo czy Adama Astona zmierzyli się młodzi wokaliści Fabryki Piosenki ŁOK: Maja Komoszka, Gabrysia Rek, Maja Misiak, Ola Misiak, Maja Przegalińska, Ala Kryczka, Oliwia Dzido, Gabrysia Łukasik, Weronika Chmiel, Mikołaj Gajowy, Marta Skurka, Ala Zakrzewska, Łucja Gronowska, Zuzia Bochman, Julia Stolarczyk, Weronika Radomyska, Dominika Piros, Klaudia Borejko, Sylwia Purzycka, Anastazja Klimiuk, Karolina Oklińska, Karolina Jastrzębska, Emilia Szcześniak, Zosia Szczuchniak, Emilia Mateńka, Bartek Sosnowski, Wiktor Dauter, Olek Kita, Bartek Gawroński, Kuba Jastrzębski, Julia Wardak, Marta Wardak, Weronika Wierzchowska.

Młodym muzykom, przebranym w stroje z epoki akompaniował Patryk Czyżewski. Koncert dopełniła nastrojowa scenografia i fragmenty starych filmów. Członkowie Fabryki Piosenki śpiewali m.in. utwory „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Ach jak przyjemnie”, „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Sex appeal”, czy „Ada to nie wypada”. Na koniec otrzymali owację na stojącą od publiczności, która licznie wypełniła salę widowiskową ŁOK. Nie obyło się tez bez bisów.

Opiekę artystyczną nad projektem sprawuje Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz.
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.