Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

„Polska Moja Ojczyzna”

kultura Łukowski Ośrodek Kultury oraz Tesco w Łukowie zapraszają do wzięcia udziału w akcji "Polska Moja Ojczyzna".

Łuków24

Opublikowano: 20 maja 2019 08:07 | Aktualizacja: 20 maja 2019 08:07

Do udziału w konkursie zaproszone są osoby do 15 roku życia. Zadaniem uczestników będzie wykonanie związanego tematycznie z  niepodległością Polski rysunku lub innej pracy plastycznej. Motyw przewodni to hasło „Polska Moja Ojczyzna”.

Warunki, które musi zawierać praca to obecność w niej godła państwowego lub flagi i hasło przewodnie akcji. 30 dzieci, które dostarczą najlepsze prace, otrzyma ubranie sportowe lub gadżety. Prace należy dostarczyć do sekretariatu Łukowskiego Ośrodka Kultury do 24 maja.

Organizatorzy proszą, aby w pracach nie pojawiały się akcenty polityczne. Podpowiadają jednocześnie, że dzieła mogą dotyczyć m.in. sylwetek wielkich Polaków, wielkich bitew, motywów przyrodniczych czy Żołnierzy Wyklętych.
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.