Profilaktyczny przegląd teatralny

kultura Łukowski Ośrodek Kultury zachęca do udziału w I Lokalnym Profilaktycznym Przeglądzie Małych Form Teatralnych. Wydarzenie zaplanowano w środę 3 kwietnia.

Łuków24

Opublikowano: 1 kwietnia 2019 14:09 | Aktualizacja: 1 kwietnia 2019 14:09

Przegląd Małych Form Teatralnych dotyczy tematyki uzależnień, agresji słownej, konsumpcjonizmu i jest skierowany do uczniów szkół średnich i klas VI-VIII szkół podstawowych. Wydarzenie ma charakter prezentacji: ma dać szansę młodym ludziom na wyrażenie tego co uważają za ważne i warte uwagi. Przez sztukę uczniowie szkół mogą pokazać w jaki sposób postrzegają problem zagrożeń, w tym dopalaczy.

Na scenie Łukowskiego Ośrodka Kultury zaprezentują się grupy teatralne z Zespołu Szkół nr 2 im. A. Świętochowskiego w Łukowie, Zespołu Szkół nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie oraz z Zespołu Placówek w Łukowie. Patronat nad Przeglądem objęli: Starosta Łukowski Dariusz Szustek oraz Burmistrz Łukowa Piotr Płudowski.

Organizatorami wydarzenia jest ZS nr 3, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie, Miasto Łuków oraz Łukowski Ośrodek Kultury. Początek w środę 3 kwietnia o godz. 11 w ŁOK.
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.