Recytatorzy nagrodzeni

kultura Recytatorzy ŁOK odnieśli kolejne sukcesy. Tym razem reprezentowali Łuków na konkursie recytatorskim w Woli Osowińskiej.

Łuków24

Opublikowano: 28 marca 2019 10:03 | Aktualizacja: 28 marca 2019 10:03

W sobotę 23 marca w Woli Osowińskiej (powiat radzyński) odbyły się eliminacje XX Regionalnego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Ludowej im. Wacława Tuwalskiego. W zmaganiach ze słowem wzięło udział ponad 150 recytatorów reprezentujących wszystkie grupy wiekowe – recytowały dzieci, młodzież i nieliczni dorośli.

Łukowski Ośrodek Kultury reprezentowało na tym wydarzeniu siedmioro recytatorów. Sukces odniosła Julia Drozd z klasy IV, której przyznano II miejsce i Maciej Radomyski z klasy V, który otrzymał pierwsze miejsce w tej kategorii. Reprezentant ŁOK zdobył też nominację do 38. Małego Konkursu Recytatorskiego i wziął udział w Jubileuszowym Koncercie Laureatów.

Natomiast Julia Semczuk będąca uczestniczką zajęć recytatorskich w Łukowskim Ośrodku Kultury tym razem reprezentowała Szkołę nr 5 w Łukowie i zajęła pierwsze miejsce w kategorii klas VII, VIII i gimnazjum.
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.