Rusza festiwal organowy. Na początek papieskie rozważania

kultura W najbliższy piątek 5 kwietnia w kościele NMP Matki Kościoła w Łukowie zainaugurowany zostanie "VII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej." Na początek swoje umiejętności przedstawi Mateusz Rzewuski - dyrektor artystyczny wydarzenia.

Łuków24

Opublikowano: 4 kwietnia 2019 10:46 | Aktualizacja: 4 kwietnia 2019 10:46

Łukowianinowi, który koncertował na organach w wielu miejscach na świecie towarzyszyć będzie dyrektor Łukowskiego Ośrodka Kultury Grzegorz Skwarek z papieskimi rozważaniami dotyczącymi drogi krzyżowej. W wydarzeniu wezmą też udział recytatorzy Teatru Poezji ŁOK.

„VII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie” zainaugurowany zostanie w kościele NMP Matki Kościoła w Łukowie w piątek 5 kwietnia o godz. 20. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął m.in. prezydent Andrzej Duda, a w skład komitetu honorowego wchodzi wiele przedstawicieli władz centralnych i samorządowych.

Wstęp na piątkowy, jak również inne koncerty w ramach festiwalu jest darmowy. Szczegóły wydarzenia na plakacie poniżej.


Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.