Reklama

Reklama

STOCZEK ŁUKOWSKI: Opowiedz o bohaterach

Opublikowano: czw, 17 wrz 2020 09:58
Autor:

STOCZEK ŁUKOWSKI: Opowiedz o bohaterach - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Może znacie wojennych bohaterów z rodzinnych lub sąsiedzkich opowieści? Teraz macie okazję, żeby opowiedzieć o nich innym i zdobyć jedną z atrakcyjnych nagród w konkursie multimedialnym „Wiktoria 1920 w stoczkowskich życiorysach” ogłoszonym przez MOK w Stoczku Łukowskim.

Reklama

 Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych, rodziny (rodzice/ opiekunowie prawni/ wraz z dziećmi).

Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest wykonanie prezentacji multimedialnej lub filmu ukazującego i promującego osoby związane z odzyskaniem i umacnianiem niepodległości w Stoczku Łukowskim i okolicy: członków POW, żołnierzy Legionów Polskich, uczestników wojny polsko - bolszewickiej itp.

Szczegółowe zasady udziału w konkursie określone są w regulaminie dostępnym w MOK oraz na oficjalnej stronie Miasta Stoczek Łukowski. 

Konkurs odbywa się w ramach projektu „Wiktoria 1920 w stoczkowskich życiorysach”, który  jest realizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Stoczku Łukowskim w partnerstwie z Burmistrzem  i Radą Miasta Stoczek Łukowski, Towarzystwem Przyjaciół Stoczka Łukowskiego, Miejską Biblioteką  Publiczną w Stoczku Łukowskim, Zespołem  Oświatowym w Stoczku Łukowskim, Zespołem Szkół w Stoczku Łukowskim, Stowarzyszeniem Inkubator Kreatywności Społecznej oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Stoczku Łukowskim. 

Projekt dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej".

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.