Reklama

Reklama

Sukcesy Fabryki Piosenki

Opublikowano: 12 kwietnia 2019 09:27
Autor: Łuków24 | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

kultura Wokalistki Fabryki Piosenki ŁOK odnoszą kolejne sukcesy muzyczne. Ostatnie odnotowano w Warszawie oraz w Rykach.

Reklama

W sobotę 6 kwietnia w Warszawie odbył się koncert laureatów XXIII Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer". Wystąpili na nim zdobywcy czołowych miejsc we wszystkich kategoriach, w tym wokalistki Fabryki Piosenki ŁOK.

I miejsce w kategorii solistów w wieku 8-10 lat zdobyła Emilia Szcześniak. II miejsce w kat. solistów 14-16 lat wywalczyła Julia Stolarczyk, a na III miejscu wśród solistów w wieku 17-20 lat znalazła się Klaudia Borejko. Ponadto III miejsce przypadło zespołowi Fabryki Piosenki w składzie Marta Skurka, Anastazja Klimiuk, Klaudia Borejko, Sylwia Purzycka oraz Julia Stolarczyk. Wyróżnienia podczas powyższego konkursu zdobyły też Zuzanna Bochman (kat. soliści 11-13 lat) oraz Anastazja Klimiuk (soliści 14-16 lat).

Anastazja Klimiuk wywalczyła też inną nagrodę - Srebrnego Słowika - tym razem na wojewódzkim festiwalu w Rykach. Wyróżnienie na tym samym festiwalu zdobyła Zuzanna Bochman. Instruktorem wokalnym Fabryki Piosenki ŁOK jest Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.