Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

V Mazowieckie Święto Indyka w niedzielę 27 września w Mościbrodach - zagra zespół Video

kultura W najbliższą w niedzielę 27 września na terenach rekreacyjnych przy Dworze Mościbrody odbędzie się V edycja imprezy kulinarnej INDYK SMAKUJE

mo

Opublikowano: 26 września 2020 09:00 | Aktualizacja: 25 września 2020 19:38

Polski Związek Zrzeszeń Hodowców i producentów Drobiu zaprasza wszystkich amatorów smacznej kuchni i dobrej zabawy do Mościbród na V Mazowieckie Święto Indyk INDYK SMAKUJE. To darmowe wydarzenie ma na celu promocję mięsa indyczego jako smacznego i zdrowego surowca kulinarnego w ramach działania INDYK SMAKUJE finansowanego z Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego.
 
 
Dla uczestników będzie gotował Karol Okrasa - znany z mediów mistrz kuchni poprowadzi pokazy kulinarne i podzieli się trikami i poradami jak prosto i szybko przygotować potrawy z indyka. Na gości czeka moc atrakcji: miła biesiadna atmosfera, koncerty - gwiazdą wieczoru będzie zespół VIDEO, konkursy dla dzieci z nagrodami i oczywiście degustacje potraw z indyka a także panel edukacyjny z udziałem eksperta profesor Barbary Biesiady-Drzazgi z Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. 
 
Rozpoczęcie imprezy o 13.00 w Mościbrodach - wstęp wolny.

Sfinansowano z Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego.
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.