Wokaliści ŁOK z kolejnymi nagrodami

kultura Młodzi wokaliści z Łukowskiego Ośrodka Kultury wracają z tytułami laureatów Wojewódzkiego Konkursu Piosenki "Jesienne Nutki". Przesłuchania zorganizowano 16 listopada w Lublinie.

Łuków24

Opublikowano: 23 listopada 2018 08:47 | Aktualizacja: 23 listopada 2018 08:47

W konkursie startowało 40 solistów i 13 zespołów. Najlepsi z nich otrzymały nagrody oraz wyróżnienia. II miejsce w kategorii zespołów klas IV-VI zdobył Zespół Wokalny „Zadziorna Siódemka” z Fabryki Piosenki ŁOK. Zespół wystąpił w składzie: Emilia Szcześniak, Zosia Szczuchniak, Karolina Jastrzębska, Gabrysia Łukasik, Zuzia Bochman, Oliwia Dzido oraz Weronika Wierzchowska. Śpiewał piosenkę „Co się stało z mamą”. Opiekunem artystycznym zespołu jest Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz.

III miejsce w tej samej kategorii wiekowej zdobył Zespół Wokalny „Damy” z Fabryki Piosenki ŁOK. Zespół wystąpił w składzie: Emilia Szcześniak, Zosia Szczuchniak, Zuzia Bochman oraz Gabrysia Łukasik. Śpiewał piosenkę „Damą być”. Opiekunem artystycznym zespołu jest Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz.

W finałowych przesłuchaniach wystąpił również zespół „Gang blondynek” z Fabryki Piosenki ŁOK. Zespół wystąpił w składzie: Emilia Szcześniak, Zosia Szczuchniak, Emilia Mateńka oraz Karolina Jastrzębska. Śpiewał piosenkę „Ada to nie wypada”. Opiekunem artystycznym zespołu jest Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz.

Natomiast III miejsce w kategorii klas IV-VI (soliści) zdobyła Zuzanna Bochman z Fabryki Piosenki ŁOK a reprezentująca Towarzystwo Muzyczne im. Antoniego Próchniewicza w Łukowie. Zuzanna śpiewała piosenkę „Wesoły deszczyk”. Opiekunami artystycznymi Zuzi są: Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz oraz Tadeusz Bochman.
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.