Reklama

Reklama

Zaproszenie na Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych

Opublikowano: wt, 16 lut 2016 14:03
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Zaproszenie na Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza utalentowaną teatralnie młodzież oraz dzieci do wzięcia udziału w powiatowych eliminacjach Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych. Przesłuchania już 29 marca. Na najlepszych czekają nagrody pieniężne

Reklama

Ci, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności i wziąć udział w przeglądzie, muszą złożyć kartę zgłoszenia do 21 marca na adres współorganizatora, czyli Łukowskiego Ośrodka Kultury. Eliminacje powiatowe odbędą się 29 marca o godzinie 10:30 w sali widowiskowej ŁOK.

W ramach Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych odbędzie się 18 przeglądów w wybranych ośrodkach kulturalnych województwa lubelskiego. Mogą w nich brać udział amatorskie teatry: żywego słowa, teatry lalkowe, plastyczne, teatry tańca i kabarety, w których wykonawcy nie przekroczyli 18. roku życia. Celem Przeglądu jest  prezentacja dorobku artystycznego młodych grup twórczych, inspirowanie poszukiwań oryginalnych form pracy twórczej czy podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji teatralnej. Przeglądy są także doskonałą okazją do wymiany doświadczeń między pedagogami i instruktorami teatralnymi.

Wszystkie przedstawienia prezentowane podczas finału będą oceniane przez jury, które na koniec Przeglądu przyzna najlepszym teatrom, nagrody pieniężne i wyróżnienia. Jury oceni dobór właściwego repertuaru, uczestnictwo wykonawców we współtworzeniu prezentacji teatralnej, uniwersalność formy i tematu oraz oryginalność rozwiązań scenicznych.

Dodatkowych informacji na temat Przeglądu udziela instruktor ŁOK Sławomir Żyłka. Tel. 608 887 121. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.