Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

TRZEBIESZÓW Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej na boisku w Karwowie

lokalnie Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie zaprasza wszystkie chętne drużyny do udziału w Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej.

mo

Opublikowano: 19 lipca 2020 12:00 | Aktualizacja: 18 lipca 2020 07:41

Patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Trzebieszów Mirosław Szekalis. Udział w turnieju jest bezpłatny. Wszystkie drużyny otrzymają pamiątkowe statuetki bez względu na zajętą pozycję.  Organizatorzy zapewniają poczęstunek.

 

 Uczestnicy zostali podzieleni na trzy kategorie:

 

 Kategoria 1 – rocznik 2010 i młodsi;

 Kategoria 2 – rocznik 2009 – 2007;

 Kategoria 3 – rocznik 2006 – 2005.

 

Zgłoszenia do zawodów do dnia 28 lipca osobiście w Gminnym Ośrodku Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie, telefonicznie 25 796 03 83 lub mejlowo [email protected]

 

Zawody odbędą się w reżimie sanitarnym związanym z zapobieganiem rozprzestrzeniania się COVID-19. Uczestnicy zostaną zobligowani do przestrzegania panujących zasad.  

 

Współorganizatorem zawodów jest Klub Sportowy Lesovia Trzebieszów i Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Trzebieszowie. Turniej odbędzie się na boisku w Karwowie.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 miesiące temu | ocena +0 / -0

    Zainteresowany

    Kiedy odbędzie się ten turniej?