Reklama

Reklama

Wakacyjny konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży z gminy Łuków pt. „Wakacje na wsi”

Opublikowano: 9 lipca 2020 14:47
Autor: mo

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

lokalnie GMINA ŁUKÓW GOK w gminie Łuków zaprasza dzieci i młodzież z tej gminy, aby wykonały zdjęcia, jak spędzają wakacje na wsi.

Reklama

Na konkurs trzeba przesłać 3 zdjęcia  e-mailem  na  adres [email protected] z podaniem nazwiska, ,imienia, wieku, adresu zamieszkania w Gminie Łuków, nr telefonu rodzica w terminie do 14 sierpnia 2020.

- Wśród uczestników  rozlosujemy 10 bonów towarowych  o wartości 150 zł   z przeznaczeniem na zakup nagród rzeczowych w Hurtowni TOP w Łukowie.

Ponadto Jury konkursu wybierze 1 osobę z najbardziej ciekawymi zdjęciami – ma ona szansę zdobyć  główną nagrodę konkursu - bon towarowy o wartości 500 zł.

 

Rozstrzygnięcie konkursu-losowanie nagród odbędzie się 21 sierpnia 2020 r. w wideorelacji  na stronie www.lukow.ug.gov.pl.

Z laureatami skontaktujemy się telefonicznie – zapowiadają organizatorzy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.