Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Biegi im. ks. Stanisława Brzóski - WYNIKI i ZDJĘCIA

sport XXV Ogólnopolskie Biegi im. ks. Stanisława Brzóski pod patronatem Rady Miasta i Burmistrza Łukowa.

Łuków24

Opublikowano: 3 września 2019 06:58 | Aktualizacja: 3 września 2019 06:58

 Do zawodów zgłosiło się 147 zawodników. 

Kategoria ogólna kobiet – dystans 10 km 
1. Natalia Wróblewska– (Piaseczno, 4FIZJO) 
2. Monika Osińska - (Łuków, Biegacze Pomagacze) 
3. Beata Chruściel – (Międzyrzec Podlaski, Międzyrzecka Grupa Biegowa)  

Kategoria ogólna mężczyzn – dystans 10 km 
 1. Kamil Młynarz - (Łęcznowola, SKB Kraśnik)  
2. Jacek Chruściel – (Międzyrzec Podlaski, Międzyrzecka Grupa Biegowa)  
3. Paweł Jastrzębski– (Siedlce, Yulo Run Team Siedlce) 

Kategoria ogólna kobiet – dystans 5 km 
1. Kinga Reda – (Wieliszew, Team Kopeć) 
2. Grażyna Żebrowska– (Trzebieszów) 
3. Mirosława Burdach – (Adamów, KB V-Max Adamów) 

Kategoria ogólna mężczyzn – dystans 5 km 
1. Wojciech Karwowski – (Łuków, Team Kopeć) 
2. Robert Karwowski – (Maciejowice) 
3. Leszek Kander– (Siedlce, Yulo Run Team Siedlce)

Kategoria: Młodzież do lat 15 – Dziewczęta 
1. Anna Hapunowicz – (Tęczki) 
2. Gabriela Bykowska - (Łuków) 

Kategoria: Młodzież do lat 15 – Chłopcy 
1. Bartosz Miazek– (Łuków) 
2. Bartosz Rychta – (Łuków, Biegacze Pomagacze) 
3. Szymon Marciniak – (Siedlce, SP 3 Siedlce) 

Kategoria wiekowa: Kobiety 18-29 lat 
1. Jolanta Rosa – ( Stoczek Łukowski, OSP Rosy) 

Kategoria wiekowa: Kobiety 30-40 lat 
1. Mariola Paprocka - (Dębe Wielkie, RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie) 
2. Urszula Kowalska - (Turze Rogi, Biegacze Pomagacze) 

Kategoria wiekowa: Kobiety powyżej 40 lat 
1. Anna Burdach - (Łuków, KB V-Max Adamów) 
2. Mirosława Belniak - (Łuków) 

Kategoria wiekowa: Mężczyźni 18 - 29 lat 
1. Przemysław Bartoń – (Łuków) 
2. Arkadiusz Pietrucha – (Łuków) 
3. Rafał Skwarek – (Dąbie) 

Kategoria wiekowa: Mężczyźni 30 - 39 lat 
1. Rafał Chybowski – (Ławki, Dzikie Borsuki) 
2. Paweł Biadun – (Łuków, Biegacze Pomagacze) 
3. Norbert Lewczuk – (Łosice, Biegacze Pomagacze) 

Kategoria wiekowa: Mężczyźni 40 - 49 lat 
1. Adam Burdach – (Łuków, KB V – Max Adamów) 
2. Rafał Kondracki – (Łuków, KB V – Max Adamów)  
3. Robert Kowalski – (Turze Rogi, Biegacze Pomagacze) 

Kategoria wiekowa: Mężczyźni 50 - 60 lat 
1. Andrzej Majewski – (Biała Podlaska, KB Biała Biega) 
2. Roman Stefaniuk – (Siedlce) 
3. Adam Piskorek – (Łuków) 

Kategoria wiekowa: Mężczyźni powyżej 60 lat 
1. Waldemar Brodacki – (Puławy, Chemik Noxy Puławy) 
2. Kazimierz Izdebski (Łuków, Biegacze Pomagacze) 
3. Marek Czernecki– (Łuków, Biegacze Pomagacze) 

Kategoria: Niepełnosprawni dystans 2 km 
1. Robert Pasko (Międzyrzec Podlaski) 

Kategoria: Nordic Walking – Kobiety 5 km
1. Jolanta Zapałowska – (Siedlce) 
2. Agata Tuzimek – (Kurów) 
3. Joanna Włodarczyk – (Żelechów , Żelechów Team) 

Kategoria: Nordic Walking – Mężczyźni 5 km 
1. Sylwester Męczyński – (Misie, Fundacja „W te pędy”) 
2. Michał Męczyński – (Misie, Fundacja „W te pędy”)  
3. Mikołaj Męczyński - (Misie, Fundacja „W te pędy”) 

Kategoria: Nordic Walking – Niepełnosprawni 1. 
1. Marcin Buraczyński – (Łuków, Aktywni z Pasją) 
2. Henryk Kacprzak - (Łuków) 
3. Mirosław Majek – (Otwock, Stowarzyszenie Sportowe Lost in Sport) 

Kategoria: Najlepsza Łukowianka 
1. Monika Osińska 

Kategoria: Najlepszy Łukowianin  
1. Adam Burdach

Organizatorzy:  Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie oraz Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Nasz Region” 
Fot. Biegacze Pomagacze i Maciej Nurzyński.  



Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.