Brązowy medal na Mistrzostwach Świata

sport Marta Pawlikowska wywalczyła w Dublinie brązowy medal Mistrzostw Świata w kickboxingu.

Łuków24

Opublikowano: 2 września 2016 09:31 | Aktualizacja: 2 września 2016 09:31

25 sierpnia reprezentacja Polskiego Związku Kickboxingu wyruszyła do stolicy Irlandii, Dublina, gdzie odbywają się Mistrzostwa Świata Kadetów i Juniorów w tej dyscyplinie sportu. W formule light contact w kategorii do 42 kg nasz kraj reprezentowała Marta Pawlikowska. Dziś otrzymaliśmy wiadomość od jej trenera. Marta Pawlikowska jest brązową medalistką Mistrzostw Świata!

Już dziś wiadomo, że reprezentacja Polski przywiezie z tych zawodów szereg medali, w tym 3 zdobyte w formule light contact kadetów. Jeden z nich, brązowy, wywalczyła łukowianka Marta Pawlikowska. Wkrótce więcej informacji z Mistrzostw - napisał do nas trener Z. Pawlikowski. 

Obecny medal to nie jedyny sukces Marty Pawlikowskiej. Uczennica łukowskiego gimnazjum jest dwukrotną mistrzynią Polski w kickboxingu, brązową medalistką mistrzostw świata (2014) i pucharu świata (2014, 2016). 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.