Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Ciężarowy memoriał niedaleko Lublina. Są medale

sport Reprezentanci dwóch działających w Łukowie klubów ciężarowych - Olimpijczyka Łuków i Orląt Łuków - wzięli udział w memoriale Wacława Czuraka w podnoszeniu ciężarów. Z zawodów sztangiści wracają z sukcesami.

Łuków24

Opublikowano: 12 kwietnia 2019 09:12 | Aktualizacja: 12 kwietnia 2019 09:12

W memoriale startowało ponad 100 zawodniczek i zawodników z województwa lubelskiego. Zawody rozegrano w Piotrowicach w powiecie lubelskim 6 i 7 kwietnia.

Jak informuje trener Robert Dołęga, w kategorii wiekowej U17 pierwsze miejsce zajęła Zuzanna Majek, która z wynikiem 51 kg w dwuboju zwyciężyła w kat. 45 kg. W kategorii 55 kg chłopców zwycięstwo odniósł też Mateusz Kucharzak z wynikiem 129 kg w dwuboju (57 kg w rwaniu i 72 kg w podrzucie). Oboje zawodnicy reprezentowali barwy łukowskich Orląt.

Natomiast Klub Olimpijczyka reprezentowała m.in. Julia Linkiewicz, która odniosła zwycięstwo w kategorii wiekowej U15 (i wagowej 55 kg). Zawodniczka uzyskała w dwuboju wynik 83 kg (35 kg w rwaniu i 48 kg w podrzucie). Julia zajęła też drugie miejsce w kategorii OPEN, gdzie nie obowiązywał podział na kategorie wagowe.

W tej samej grupie wiekowej wśród chłopców trzecie miejsce w kategorii wagowej do 67 kg zajął Kacper Masierak, który w dwuboju udźwignął 79 kg. W kategorii U17 pierwsze miejsce wywalczył też Kacper Grabowski, który z wynikiem 196 kg wygrał rywalizację w kat. do 89 kg.

Pełne wyniki dostępne są POD TYM ADRESEM.
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.