Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Do Rejowca po punkty? Bizon zacznie wygrywać?

sport Bizon będzie chciał wygrać w Rejowcu Fabrycznym. Mecz odbędzie się 26 września (sobota) o godz. 15:00.

Mateusz Połynka

Opublikowano: 26 września 2020 09:42 | Aktualizacja: 26 września 2020 09:42

Ekipa z Jeleńca dość długo czeka na wygraną. Po raz ostatni podopieczni Rafała Borysiuka wygrali w trzeciej kolejce. Wówczas pokonali 1:0 POM Iskrę Piotrowice. W kolejnych starciach Michał Botwina i spółka przegrał z: Huraganem, Powiślakiem, Lublinianką oraz remisował z: Górnikiem II, Orlętami i Startem.

 

- Przed nami bardzo ciężki mecz, jak wszystkie w tej lidze. Jeśli nie zostawimy zdrowia i serca oraz zaangażowania na boisku to nikt nie da nam trzech punktów. Musimy się przełamaać. Liczę na komplet po passie niepowodzeń, błędów i nieszczęść - mówi Włodzimierz Lisiewicz.

 

Bramkarz Bizona przyznaje, że zespół za łatwo traci punkty, dziwne bramki. - Trzeba się otrząsnąć po porażkach i remisach i wjechać na ścieżkę zwycięstw. Jesteśmy głodni wygranych. Liga jest na tyle wyrównana, że każdy może wygrac z każdym. Wierzę w drużynę i stać ją na dużo więcej. Liczę, że zaczniemy gromadzić, a nie rozdawać punkty jak dotychczas - dodaje.

 

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • miesiąc temu | ocena +0 / -0

    Kibic

    Bizon najlepszy jest!!!

  • miesiąc temu | ocena +0 / -0

    Są inne zespoły

    Co Wy z tym bizonem. Cały czas artykuły