Halowy turniej dla Wyklętych

sport Ostatnia odsłona łukowskich obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Gdy na początku marca organizowane były biegi i spotkania z historią, teraz przyszedł czas na kolejne emocje - tym razem piłkarskie.

Łuków24

Opublikowano: 29 marca 2019 11:40 | Aktualizacja: 29 marca 2019 11:40

Na sobotę 6 kwietnia zaplanowano III Halowy Turniej Piłki Nożnej Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Na sportowe emocje zaprasza radny powiatowy Bartłomiej Bryk i Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Koło Łuków. Warto wziąć udział w wydarzeniu, tym bardziej że wciąż są wolne miejsca dla chętnych drużyn. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem 511 045 076.

Jak dodają organizatorzy, turniej i zbiórka wpisowego wiąże się z różnorodnymi zadaniami organizowanymi dla byłych żołnierzy Polski Podziemnej (Armii Krajowej, WiN-u, Narodowych Sił Zbrojnych) prowadzonych w Łukowie od kilku lat. Zawody swoim patronatem objął m.in. Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek. Zawody będą rozgrywane na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Cieszkowizna w Łukowie.

Zobacz też:


Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.