Reklama

Reklama

IV miejsce w Pucharze Tymbarku

Opublikowano: 5 kwietnia 2019 10:00
Autor: Łuków24 | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

sport Na rozgrywanych na początku kwietnia w Międzyrzecu Podlaskim zawodach "O Puchar Tymbarku" sukces odniosła nie tylko drużyna z SP nr 1 w Łukowie. W kategorii chłopców U-10 czwarte miejsce zajęli piłkarze UKS "SOKOLIK" w Adamowie.

Reklama

Drużynę z Adamowa tworzyli młodzi piłkarze, którzy występują też w ekipie „ŻAKI” Adamów. Chłopcy zajęli wysokie, 4 miejsce w turnieju, pozostawiając za plecami 20 innych drużyn z województwa lubelskiego. Finałowe zmagania w Lubelskim Wojewódzkim Finale XIX edycji turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” odbywały się 2 kwietnia w Międzyrzecu Podlaskim.

Jak czytamy w przysłanej informacji, rywalizacja w kategorii U-10 toczyła się w 6 grupach po 4 zespoły. Do dalszej fazy turnieju kwalifikowały się zwycięzcy grup oraz dwa zespoły z drugich miejsc z najlepszym bilansem spotkań. Piłkarze z Adamowa trafili do grupy I, a w fazie grupowej osiągnęli następujące wyniki:
  • UKS „SOKOLIK” Adamów – BUG Hanna 4:1
  • UKS „SOKOLIK” Adamów – SP Kąkolewnica 9:0
  • UKS „SOKOLIK” Adamów – SP 1 Bełżyce 7:1

Po trzech zwycięstwach w grupie w fazie ćwierćfinałowej ekipa z Adamowa trafiła na zespół UKS „JEDYNKA” Krasnystaw, wygrywając to spotkanie 5:2 W kolejnej fazie turnieju - w meczu półfinałowym piłkarze ulegli drużynie UKS „NIEDŹWIADEK” Chełm 2:3, a w meczu o III Miejsce los na przeciwnika wyznaczył szkółkę piłkarską FOOTBAL ACADEMY Zamość. Niestety, po zaciętym spotkaniu UKS „SOKOLIK” przegrał mecz 1:3 i zajął nielubiane, czwarte miejsce w zawodach.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
  1. WIDOK Lublin
  2. UKS „NIEDŹWIADEK” Chełm
  3. FOOTBAL ACADEMY Zamość
  4. UKS „SOKOLIK” Adamów

Skład drużyny UKS „SOKOLIK” Adamów: Mikołaj Orzyłowski, Jan Stępniak, Tomasz Ochnik, Alan Mioduchowki, Szymon Józwik, Dawid Cąkała, Norbert Różycki, Mateusz Sobiszek i Tomasz Walo. Trener drużyny: Gabriel Sawicki.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.