Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Marta Pawlikowska i Bartosz Prusinowski powołani do kadry

sport Dwoje reprezentantów sekcji kickboxingu z Klubu Sportów Walki Łuków- zostało powołanych do Kadry Narodowej Juniorów Polskiego Związku Kickboxingu w formule full contact (walka ciągła w ringu w pełnym kontakcie).

Łukasz Prusak

Opublikowano: 7 sierpnia 2019 07:48 | Aktualizacja: 7 sierpnia 2019 07:48

Najważniejszym startem kadry w 2019 roku będzie udział w Mistrzostwach Europy, które odbędą się od 23 sierpnia do 1 września w węgierskim Gyor. W ramach przygotowań do tej imprezy trzynastu kadrowiczów pod okiem trenera Włodzimierza Trzeciaka będzie szlifowało formę na zgrupowaniu, które odbędzie się w od 8 do 15 sierpnia roku w Zakopanem na obiektach Centralnego Ośrodka Sportu. Wśród kadrowiczów będą oczywiście łukowianie: Marta Pawlikowska i Bartosz Prusinowski. Oboje są uczniami IV LO im. Jana Pawła II w Łukowie. Trenują w KSW Łuków, a ich trenerem klubowym jest Zenon Pawlikowski. 
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.