Mikołajkowy turniej karate

sport 170 karateków z powiatu łukowskiego wzięło udział w II Mikołajowym Turnieju Karate Kyokushin Małych Samurajów. Walki toczono w Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie.

Łuków24

Opublikowano: 14 grudnia 2018 08:27 | Aktualizacja: 14 grudnia 2018 08:27

W turnieju, którego organizatorem był Łukowski Klub Karate Kyokushin „Mawashi” uczestniczyły dzieci i młodzież trenujący w sekcji w Łukowie oraz Trzebieszowie. 12 i 13 grudnia rozegrano konkurencje dla najmłodszych adeptów wschodnich sztuk walki, m.in. walki na makarony oraz walki w lekkim kontakcie i układy kata. Zorganizowano też zawody kata & kumite.

Zawodom przewodniczył sensei Paweł Głowacki z klubu karate „Mawashi”, a wystartowało w nich około 170 karateków z powiatu łukowskiego. Każdy mógł stanąć na podium, otrzymać medal, dyplom oraz puchar za zdobyte miejsce. Niespodzianką była wizyta Świętego Mikołaja, który wspólnie ze Śnieżynkami rozdawał dzieciom słodkie upominki. Nagrody za zdobyte miejsca wręczali m.in. rodzice, którzy mogli w ten sposób okazać dumę i wsparcie dla swojego dziecka.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.