Reklama

Reklama

Ruszyła "halówka"

Opublikowano: śr, 9 gru 2020 09:04
Autor:

Ruszyła "halówka" - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Za nami pierwsze spotkania XVIII edycji rozgrywek Łukowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej pod patronatem Burmistrza Miasta Łuków.

Reklama

I LIGA

DMT - Delta 4:2

Bramki: Marcin Kiryła, Mariusz Sadło, Sebastian Rola, Patryk Sadło - Eryk Miszta, Kamil Chojniak.

DMT - Rollercoaster 4:3

Bramki: Sebastian Rola, Patryk Wypych, Marcin Kiryła, Mariusz Sadło - Krzysztof Szydlarski x 2, Andrzej Koper.

Delta - Niezniszczalni 8:2

Bramki: Kamil Chojniak x 4, Micha Zabłocki x 3, Karol Pasternak - Marcin Kopeć, Hubert Niedziółka.

Rollercoaster - Niezniszczalni 2:2

Bramki: Mariusz Strzelec x 2 - Paweł Nurzyński x 2.

4Fun - Invest 6:0

Bramki: Rafał Goławski x 2, Mateusz Sobiech, Maciej Skwarek, Patryk Gajda, Arkadiusz Gajowy.

4Fun - FC Aleks 6:2

Bramki: Mateusz Sobiech x 2, Maciej Skwarek, Mateusz Kąkol, Rafał Goławski, Dominik Adamiak - Stanisław Domański, Mariusz Nurzyński.

FC Aleks - Gmina 8:2

Bramki: Kacper Karpiński x 2, Rafał Szymczak x 2, Piotr Zalewski x 2, Dawid Klębowski, Marcin Kłopotek - Dariusz Cieślak x 2.

Epaka - DWM 2:5

Bramki: Sebastian Sowisz, Łukasz Ebert - Daniel Goławski x 2, Rafał Jaworski, Radosław Szustek, Adrian Gałach.

DWM - Rollercoaster 6:0

Bramki: Piotr Wałachowski x 2, Bartosz Młynarczyk x 2, Daniel Goławski x 2.

Złodzieje - Rollerocaster 5:1

Bramki: Maciej Mazurek, Łukasz Miszta x 2, Patryk Kosut, Bartłomiej Rosa - Andrzej Koper.

DMT - FC Aleks 6:3

Bramki: Patryk Sadło, Mariusz Sadło, Dawid Rosłoń x 2, Tomasz Smyk, Patryk Wypych - Karol Karpiński, Rafał Szymczak x 2.

DMT - Gmina 3:2

Bramki: Sebastian Rola, Dawid Rosłoń, Patryk Sadło - Robert Bogusz, Dariusz Cieślak.

Invest - FC Aleks 3:5

Bramki: Karol Czajka x 2, Damian Tchórzewski - Piotr Zalewski x 2, Dawid Klębowski, Stanisław Domański, Rafał Szymczak.

Gmina - Delta 0:8

Bramki: Kamil Chojniak x 3, Szymon Łukasiewicz, Eryk Słodkowski, Eryk Miszta, Karol Pasternak, Kamil Smyk.

Invest - Delta 1:15

Bramki: Michał Syryjczyk - Kamil Chojniak x 6, Szymon Łukasiewicz x 3, Michał Zabłocki, Kamil Smyk x 2, Eryk Miszta, Karol Pasternak x 2.

Invest - Gmina 0:3 (wo)
 

II LIGA

KPM - Królowie Gór 4:6

Bramki: Krystian Osiński x 2, Radosław Komar, Szymon Siwiec - Sebastian Kania, Piotr Zarzycki x 2, Patryk Smyk, Przemysław Misiak x 2.

St. Gwardia - Królowie 5:4

Bramki: Konrad Pioruński x 3, Bartłomiej Klamka, Kamil Kamecki - Przemysław Misiak x 2, Piotr Zarzycki, br. sam.

KPM - OSP Turze Rogi 8:0

Bramki: Karol Warda x 2, Jakub Osial x 2, Krystian Osiński x 2, Mateusz Kot, Piotr Ogrodnik.

St. Gwardia - OSP Turze Rogi 11:2

Bramki: Mateusz Droś x 5, Łukasz Bieńczak x 3, Michał Cegiełko x 2, Konrad Pioruński - Łukasz Turski x 2.

Pioruny - Orkan 1:1

Bramki: Konrad Kania - Cezary Kucharski.

Pioruny - Pepinos 1:6

Bramki: Konrad Kania - Patryk Kachniarz x 2, Igor Miszta, Kacper Ostojski, Jakub Mazurek, br. sam.

Orkan - Royal Team 3:9

Bramki: Cezary Kucharski x 2, Michał Trwoga - Tomasz Końka x 2, Kamil Piekarski x 2, Damian Ozidała x 3, Mateusz Bogusz, Piotr Stankiewicz.

Pepinos - Royal Team 5:2

Bramki: Jakub Mazurek x 3, Albert Miszta, Jakub Burdach - Damian Ozygała, Mateusz Bogusz.

Kąs-Land - Volta 4:4

Bramki: Tomasz Zakrzewski x 3, Patryk Konstanty - Jakub Nurzyński, Maciej Rybka, Patryk Januszek, Kacper Ostrowski.

Kąs-Land - OSP Turze Rogi 11:0

Bramki: Patryk Konstanty x 2, Tomasz Zakrzewski x 3, Maciej Mądry x 3, Jakub Chromiński x 2, Danie Próchniewicz.

Volta - Turboflety 3:4

Bramki: Hubert Walecki, Maciej Rybka, Damian Cisiak - Oliwier Ozygała x 2, Bartosz Pietruszka, Szymon Śledź.

OSP Turze Rogi - Turboflety 1:14

Bramki: Dariusz Cielemęcki - Oliwier Ozygała x 5, Bartłomiej Nowicki x 2, Mikołaj Goss, Bartosz Pietruszka x 4, Mikołaj Janaszek x 2.

KS Róża - Royal Team 4:10

Bramki: Paweł Wasążnik, Patryk Jesień, Mateusz Wołoszka, Jarosław Jodełka - Piotr Madejski x 4, Damian Ozygała x 4, Kamil Piekarski x 2.

KS Róża - Królowie Gór 7:2

Bramki: Paweł Wasążnik x 2, Mateusz Wołoszka, Patryk Jesień, Marcin Sadowski, Szymon Trendak, Szymon Kusio - Jakub Mosakowski x 2.

Królowie Gór - Royal Team 4:6

Bramki: Jakub Mosakowski x 2, Patryk Smyk, Sebastian Kania - Damian Ozygała x 4, Kamil Piekarski, Piotr Madejski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.