Turniej szachowy na pożegnanie lata

sport Już jutro ostatni dzień wakacji. Stowarzyszenie Szachistów \'Szachpol\' zaprasza do pożegnania lata przy partii szachów.

Łuków24

Opublikowano: 30 sierpnia 2016 07:19 | Aktualizacja: 30 sierpnia 2016 07:19

Otwarty Turniej Szachowy „Pożegnanie Lata” odbędzie się 31 sierpnia o godzinie 16.00. Miejscem rozgrywek będzie sala konferencyjna Urzędu Miasta w Łukowie. Jeżeli chcemy wziąć udział w tym wydarzeniu, musimy dokonać zgłoszenia: telefonicznie (25 798 33 64), mailowo ([email protected]) lub w dniu zawodów na sali gry do godziny 15.50.

Udział w turnieju jest bezpłatny. Organizatorem spotkania przy partii szachów jest Stowarzyszenie Szachistów „Szachpol” w Łukowie przy wsparciu Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Celem turnieju jest popularyzacja szachów oraz promocja zdrowego spędzania wolnego czasu. Organizatorzy przewidzieli słodkie niespodzianki dla wszystkich uczestników.Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.