220 tys. na dokumentację

wiadomosci Na ostatniej sesji Rady Miasta zapadła decyzja o przeznaczeniu środków na wykonanie dokumentacji technicznej oraz studium wykonalności termomodernizacji łukowskiej \'piątki\'.

Łuków24

Opublikowano: 2 września 2016 10:03 | Aktualizacja: 2 września 2016 10:03

31 sierpnia radni spotkali się, by zagłosować nad zmianami w tegorocznym budżecie. 180 tys. zł. przeznaczyli na opracowanie dokumentacji technicznej oraz studium wykonalności termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej nr 5 w Łukowie. Na przygotowanie dokumentów Urząd Miasta ma czas do października. Wniosek do Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie będzie można składać na przełomie października i listopada.  

Wśród zmian w budżecie znalazły się także środki na opracowanie dokumentacji technicznej i studium wykonalności budowy infrastruktury technicznej, która posłuży uzbrojeniu nowych terenów inwestycyjnych znajdujących się poza strefą ekonomiczną przy ul. Strzelniczej. Na to zadanie radni zgodzili się przeznaczyć 40 tys. zł.    

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.