Reklama

Reklama

384 tysiące na sport. Ile dla kogo?

Opublikowano: pt, 5 lut 2016 11:24
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

384 tysiące na sport. Ile dla kogo? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miasto Łuków przyznało dotacje dla działających na terenie miasta klubów sportowych i stowarzyszeń propagujących aktywny tryb życia. Ile dostała Łukovia a ile Orlęta?

Reklama

Radni Rady Miasta uchwalili "Roczny programu współpracy Miasta Łuków z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami mogącymi realizować zadania pożytku publicznego na 2016 rok” . 1 lutego odbył się otwarty konkurs ofert na realizację zadań zmierzających do upowszechniania kultury fizycznej i sportu. Konkurs wyłonił następujące kluby i stowarzyszenia. Zobacz ile pieniędzy dostali na funkcjonowanie.

Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Łukowie. Zadanie - upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku szkolnym w obwodzie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Łukowie. Wysokość przyznanych środków publicznych w kwocie - 10 000 złotych. 

Uczniowski Klub Sportowy „Orlik” Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łukowie. Zadanie - upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku szkolnym w obwodzie Szkoły Podstawowej Nr 4 z Zespołu Szkół Nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Łukowie. Wysokość przyznanych środków publicznych w kwocie - 3 500 złotych. 

Uczniowski Klub Sportowy „Olimp” przy Gimnazjum Nr 1 w Łukowie. Zadanie - upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku szkolnym w obwodzie Gimnazjum Nr 1 z Zespołu Szkół Nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Łukowie. Wysokość przyznanych środków publicznych w kwocie – 3 500 złotych.

Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” przy Szkole Podstawowej Nr 5 w Łukowie. Zadanie - upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku szkolnym w obwodzie Szkoły Podstawowej Nr 5 w Łukowie. Wysokość przyznanych środków publicznych w kwocie –5 000 złotych .

Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka” przy Gimnazjum Nr 2 w Łukowie. Zadanie - upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku szkolnym w obwodzie Gimnazjum Nr 2 w Łukowie. Wysokość przyznanych środków publicznych w kwocie – 5 000 złotych .

Uczniowski Klub Sportowy „Trójka” przy Gimnazjum Nr 3 w Łukowie. Zadanie - upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku szkolnym w obwodzie Gimnazjum Nr 3 w Łukowie. Wysokość przyznanych środków publicznych w kwocie – 4 000 złotych .

Stowarzyszenie Piłki Ręcznej „Łukovia” Łuków. Zadanie - prowadzenie sekcji piłki ręcznej – szkolenie i udział w zawodach. Wysokość przyznanych środków publicznych w kwocie – 20 000 złotych.

Łukowski Klub Sportowy „Orlęta Łuków”. Zadanie - szkolenie i współzawodnictwo sportowe w piłce nożnej, obejmujące min. 5 grup szkoleniowych w różnych kategoriach wiekowych, szkolenie i współzawodnictwo sportowe w podnoszeniu ciężarów i kulturystyce, w zapasach, w boksie, w piłce siatkowej, zgłoszonych w okręgowych związkach sportowych. Wysokość przyznanych środków publicznych w kwocie –310 000 złotych.

Klub Sportowy Głuchych „Hetman” w Łukowie. Zadanie - organizacja imprez sportowo-rekreacyjnych dla osób niepełnosprawnych. Wysokość przyznanych środków publicznych w kwocie – 5 000 złotych.

Międzyszkolny Klub Sportowy „Delfinek” w Łukowie. Zadanie - prowadzenie sekcji pływackiej - szkolenie i udział w zawodach. Wysokość przyznanych środków publicznych w kwocie – 8 000 złotych.

Łukowskie Stowarzyszenie Rozwoju ul. Janiny i Antoniego Tryboniów. Zadanie - szkolenie w zakresie piłki nożnej chłopców do wieku trampkarza młodszego na bazie miejskich szkół podstawowych (min. 3 grupy szkoleniowe w różnych kategoriach wiekowych). Wysokość przyznanych środków publicznych – 10 000 złotych.

Łukowskie Stowarzyszenie Rozwoju ul. Janiny i Antoniego Tryboniów . Zadanie - organizacja imprez sportowo-rekreacyjnych dla osób niepełnosprawnych nie uzyskała akceptacji Komisji Konkursowej.

Łącznie Miasto Łuków przyznało dotację w wysokości 384 000 zł. 


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.