Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

5 milionów na kanalizację

wiadomosci Gmina Adamów otrzyma dofinansowanie na rozwój gospodarki wodno-ściekowej.

Łuków24

Opublikowano: 18 sierpnia 2019 09:13 | Aktualizacja: 18 sierpnia 2019 09:13

Umowę w tej sprawie podpisano w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.
W konferencji uczestniczyli m.in.: marszałek województwa lubelskiego Jarosław Stawiarski, przewodniczący Sejmiku Województwa Lubelskiego Michał Mulawa, dyrektor Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Rozwoju regionalnego Anna Brzyska oraz wójt Karol Ponikowski.
Dofinansowany przez województwo projektu opiewa na 5.082.504,56 zł. Głównym jego celem projektu jest zwiększenie udziału osób objętych zbiorczym systemem gospodarowania ściekami oraz systemem zaopatrzenia w wodę poprzez realizację inwestycji prowadzącej do rozwoju infrastruktury technicznej wodno-kanalizacyjno-ściekowej. Zadania szczegółowe projektu to między innymi rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie gminy oraz rozbudowa i modernizacja stacji uzdatniania wody.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.