Reklama

Reklama

8,5 miliona dla Lokalnej Grupy Działania

Opublikowano: pt, 3 cze 2016 08:03
Autor:

8,5 miliona dla Lokalnej Grupy Działania - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 31 maja Lokalna Grupa Działania podpisała umowę, zgodnie z którą otrzyma 8,5 mln na wdrożenie Lokalnej Strategi Rozwoju na obszarze LGD \"Razem\".

Reklama

Lokalna Grupa Działania „RAZEM KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI” 31 maja w Filii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Białej Podlaskiej oficjalnie otrzymała umowę o warunkach i sposobie realizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność. 

W imieniu Stowarzyszenia z rąk Wicemarszałka Województwa Lubelskiego Artura Walaska umowę odebrała wiceprezes LGD Sylwia Romańska-Węzik. Umowa określa środki na wsparcie realizacji operacji w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju na obszarze LGD „RAZEM” w wysokości 8 550 000 zł, w tym na rozwój przedsiębiorczości 4 294 000 zł.

LGD zdobyte środki rozdysponuje w ramach ogłaszanych naborów. W pierwszym ze środków skorzystają osoby rozpoczynające dziłalność gospodarczą oraz ci, którzy wykażą się pomysłem na lokalną turystykę. W drugiej kolejności pieniądze będą przeznaczane na wsparcie działalności już istniejących. 


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.