Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Alina Górczyńska Przewodniczącą Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Adamowie

wiadomosci W środę 23 września 2020 roku, w sali konferencyjnej urzędu gminy odbyło się posiedzenie inauguracyjne Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Adamowie kadencji 2020 – 2023 zwołane przez wójta gminy Karola Ponikowskiego.

mo

Opublikowano: 28 września 2020 13:00 | Aktualizacja: 28 września 2020 12:12

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele organizacji pozarządowych działających na terenie gminy, przedstawiciele Rady Gminy Adamów oraz reprezentanci Wójta Gminy Adamów powołani w skład Rady. Obecni  zapoznali się z podstawami prawnymi i zakresem funkcjonowania Rady. Wójt Gminy Adamów Karol Ponikowski wręczył członkom Rady Akt Powołania.

 

Wybrane zostały władze Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Przewodniczącą Rady została Alina Górczyńska, wiceprzewodniczącą Jolanta Ręcławowicz, a sekretarzem Tadeusz Osiński.

 

Podsumowując spotkanie wójt gminy omówił bieżącą sytuację dotyczącą współpracy gminy z organizacjami pozarządowymi oraz podkreślił ich znaczący wkład w funkcjonowanie i rozwój naszej lokalnej społeczności.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.