Reklama

Reklama

Artyści składajcie wnioski na stypendia

Opublikowano: pt, 6 maj 2016 08:11
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Artyści składajcie wnioski na stypendia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości We wrześniu Rada Miasta uchwaliła zasady przyznawania stypendiów artystycznych. Władze miasta ogłaszają nabór wniosków na ich przyznanie. Czas mija 16 maja.

Reklama

Burmistrz Miasta Łuków ogłosił nabór wniosków o stypendium dla osób zajmujących się twórczością artystyczną oraz upowszechnianiem kultury i sztuki.  Zasady przyznawania stypendium określone są w regulaminie stanowiącym załącznik do uchwały z 25 września 2015 roku.

 

Komu stypendium?

Stypendium może być przyznane osobom działającym w jednej z następujących dziedzin: sztuce plastycznej, filmie, literaturze, muzyce, śpiewie, sztukach wizualnych, w tym m.in.: malarstwie, rzeźbie, grafice, rysunku, fotografii, multimediach, a także w tańcu, teatrze oraz w organizacji przedsięwzięć kulturalnych na terenie miasta Łuków. Wniosek może składać osoba zainteresowana, a w przypadku osoby niepełnoletniej – jej opiekun prawny. Wnioskować może również instytucja kultury działająca na terenie miasta, placówka oświatowa czy też związki, stowarzyszenia twórcze i kulturalne.

 

16 maja mija czas

Wnioski należy złożyć do 16 maja wyłącznie na odpowiednim druku, który dostępny jest na oficjalnej stronie miasta. Wnioski przyjmowane są w Punkcie Obsługi Interesanta w pokoju nr 19 Urzędu Miasta Łuków.  O przyjęciu wniosku o przyznanie stypendium decyduje data stempla pocztowego.

 

Złożenie wniosku nie jest jednoznaczne z przyznaniem stypendium

Prawidłowo złożone wnioski zostaną rozpatrzone przez specjalnie do tego powołaną komisję. Złożenie wniosku nie jest równoznaczne z przyznaniem stypendium. Ostateczną decyzję w sprawie listy Stypendystów, wysokości stypendiów oraz terminów ich płatności podejmuje Burmistrz Miasta Łuków. W 2016 roku stypendia przyznaje się dla programów stypendialnych realizowanych w terminie od lipca 2016 r. do listopada 2016 r.

 

 UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.