Bajki o Mikołaju

wiadomosci Bajki o Świętym Mikołaju i zbiórka słodyczy dla mieszkańców Domu Dziecka. Nietypowo mikołajki spędzili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie.

Łuków24

Opublikowano: 10 grudnia 2018 09:21 | Aktualizacja: 10 grudnia 2018 09:21

6 grudnia w łukowskiej „Czwórce” w naszej szkole odbyła się impreza mikołajkowa „Czytanie z Mikołajem”. Do zabawy zaproszeni zostali uczniowie najmłodszych klas (tj. I-III), którzy wysłuchali bajek o Świętym Mikołaju. Utwory czytali uczniowie z Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie, przygotowani przez Magdalenę Świętochowską. Czytanie odbywało się w ramach szkolnej akcji „Czwórka czyta dzieciom”.

- Przesłaniem bajek było dostrzeżenie innego człowieka i ukazanie potrzeby dzielenia się z innymi.  Uczniowie okazali swoje dobre serduszka wkładając do mikołajowego worka słodkie upominki, które później zostały przekazane podopiecznym Domu Dziecka w Łukowie - informują dyrekcja i pracownicy szkoły.

Dzieci na koniec spotkania bawiły się przy świątecznej muzyce. Natomiast dyrektor Elżbieta Pogodzińska obdarowała uczniów słodkościami. Imprezę przygotowały Małgorzata Stryjek, Monika Wolanin-Drozd, Anna Wojtowicz i Magdalena Kołodziej.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.