Bal Wszystkich Świętych

wiadomosci Przedszkole Nazaretanek w Łukowie zaprosiło maluchy do zabawy będącej w opozycji do święta Halloween. 31 października siostry zakonne oraz opiekunki przygotowały dla dzieci przedszkolny "Bal Wszystkich Świętych".

Łuków24

Opublikowano: 2 listopada 2018 10:38 | Aktualizacja: 2 listopada 2018 10:38

Placówka od kilku dni zapoznawała dzieci z sylwetkami świętych. Finałem nietypowych lekcji był zorganizowany w ostatni dzień października bal, na którym maluchy przebierały się za postacie biblijne, patronów, ulubionych świętych oraz z anioły. Na wspólnej zabawie nie zabrakło zajęć i konkurencji sportowych.

Przedszkolaki w asyście Aniołów, Matki Bożej i Świętego Józefa brały też udział we wspólnym śpiewaniu i prezentacjach. Opiekunowie - s. Marlena, p. Aneta, p. Iwona oraz rodzice z grupy Obłoczków przygotowały też dzieciom zadania do wykonania. Wspólnie przekonywali też, że ich pociechy na przykładzie świętych chętnie uczą się jak można pięknie i radośnie żyć.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.