Balowali ze Świętymi w SP nr 3 w Łukowie

wiadomosci Zagadki o Świętych, zabawy i konkurencje sportowe ? tak wyglądał Bal Wszystkich Świętych w łukowskiej Trójce.

Łuków24

Opublikowano: 6 listopada 2019 09:07 | Aktualizacja: 6 listopada 2019 09:07

O balu tak mówi jedna z uczennic klasy ósmej:

"Bal Wszystkich Świętych w naszej szkole był bardzo ciekawym i oryginalnym świętem. Od początku dnia było czuć niezwykłą atmosferę, uczniowie przyszli ubrani za swoich patronów lub wybranych świętych, niektórzy przyszli ubrani nawet za anioły.

 Koleżanki i koledzy dopytywali się, kto za kogo się przebrał, dzięki temu poznali wielu nowych świętych.Siostra Emanuela co lekcję zapraszała kolejne klasy na zajęcia.

Zajęcia były kreatywne i ciekawie poprowadzone. Na zajęciach  mieliśmy do wykonania zadania ale również bawiliśmy się. Były to najróżniejsze zabawy i zadania od malowania świętych, poprzez bingo ze świętymi i zagadki o nich, aż do rywalizacji między grupami w różnych konkurencjach.

Można też było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, była przygotowana do tego ścianka z balonami  oraz ścianka z osobami świętych gdzie można było wstawić swoją twarz.Uważam, że ten dzień był niesamowity i spotkała nas w nim masa atrakcji i wrażeń. My jako uczniowie świetnie się bawiliśmy i wiele nauczyliśmy się o świętych. Na pewno było to lepsze niż Halloween." 
 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.