Bożonarodzeniowe warsztaty i kiermasz w „Czwórce”

wiadomosci Szkoła Podstawowa nr 4 w Łukowie zorganizowała tradycyjne warsztaty bożonarodzeniowe. Świąteczne stroiki wykonywali między innymi uczniowie najmłodszych klas "Czwórki" wspólnie ze swoimi rodzicami bądź dziadkami. Ozdoby sprzedawano później na szkolnym kiermaszu.

Łuków24

Opublikowano: 21 grudnia 2018 08:54 | Aktualizacja: 21 grudnia 2018 08:54

Do wspólnego tworzenia świątecznych ozdób zaproszono m.in. uczniów klas I-III. Obecni obejrzeli najpierw wykonane w ubiegłych latach prace, a następnie zabrali się do tworzenia własnych bombek, wianków, bożonarodzeniowych kartek i stroików. Efektem były ozdoby, które sprzedawano później na charytatywnym kiermaszu bożonarodzeniowym 18 i 19 grudnia.

Środki uzyskane ze sprzedaży stroików i innych ozdób wykonywanych przez uczniów na warsztatach, zajęciach szkolnych oraz w domu, zostaną przeznaczone na potrzeby Placówki Wielofunkcyjnej w Łukowie oraz na zakup pomocy dydaktycznych i książek do biblioteki. Bożonarodzeniowe warsztaty zorganizowały opiekunki koła plastycznego: Ewa Ścioch, Monika Wolanin-Drozd, Małgorzata Stryjek i Marzenna Grzejdak.  

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.