Reklama

Reklama

Burmistrz nie jest leszczem, umie sypnąć wierszem

Opublikowano: 23 maja 2020 15:45
Autor: Łuków24 | Zdjęcie: Pracownia Kadru

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Piotr Płudowski stanął we mgle i wydał z siebie rymy w ramach #hot16Challenge2. Raperską rękawicę burmistrz rzucił m.in. Łukaszowi Prusakowi z naczelnemu Łuków24.pl i Wspólnoty Łukowskiej.

Reklama

"Leszczem nie jestem też sypnę tekstem, nie jestem Sienkiewiczem do 16 policzę" zaczął włodarz Łukowa. Nominowany został do akcji #hot16Challenge2 20 maja. Wyzwanie rzucił mu lokalny filmowiec Dawid Tubelewicz. W ciągu 72 godzin Płudowski stworzył własne 16 wersów. 

W swoich rymach nawołuje do zjednoczenia i podkreśla, że łukowianie wiedzą co to troska. W realizacji nagrania pomogli burmistrzowi znajomi oraz Łukowski Ośrodek Kultury. W kwestii charakteryzacji z pomocą przyszła rodzina. Słuchawki bluzę i czapkę Piotr Płudowski pożyczył od syna.

Burmistrz nominował 4 osoby. Składać rymy może już zaczynać łukowski Radny Maciej Nurzyński, naczelny Łuków24.pl oraz Wspólnoty Łukowskiej - Łukasz Prusak, burmistrz Tuchowa Magda Marszałek oraz Maido Ruusmann mer zaprzyjaźnionego z Łukowem miasta Tõrva. W tym roku przypada 20 rocznica współpracy między miastami. 

Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge. Całą akcję można śledzić na stronie hot16challenge.network.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.