Reklama

Reklama

Ćmy – nocne motyle

Opublikowano: śr, 29 cze 2016 08:37
Autor:

Ćmy – nocne motyle - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Motyle zachwycają nas pięknem swego kolorowego ubarwienia. O pięknie nocnych motyli będzie można się dowiedzieć nieco więcej już 1 lipca od godziny 20.00.

Reklama

Na spotkanie zatytułowane „Ćmy – nocne motyle” zaprasza Towarzystwo Przyrodniczo-Historyczne „Orlik”. Do wiaty edukacyjnej „Ostoja” przy rezerwacie Jata może przyjść każdy, kto chce dowiedzieć się czegoś więcej na temat tych tajemniczych owadów. 1 lipca nie tylko dowiemy się o ich życiu, ale także o sposobach ich znakowania i prowadzenia kolekcji.  

O ćmach będzie opowiadał dr Artur Baranowski z Wydziału Biologii i Nauk o Środowisku Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Oprócz opowieści o sposobach odławiania motyli, ich znakowania i prowadzeniu kolekcji, obecni tego wieczoru w wiacie edukacyjnej obejrzą film „Chrońmy europejskie motyle”.  

Spotkanie zostało zorganizowane przez Towarzystwo Przyrodniczo-Historyczne „Orlik” we współpracy z Wydziałem Biologii i Nauk o Środowisku Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Gminą Łuków oraz Nadleśnictwem Łuków. Wydarzenie to zostało zorganizowane w ramach projektu „Ziemia Łukowska – nasza mała ojczyzna jakiej nie znamy”. Dofinansowanie zostało pozyskane ze środków „Lubelskich Lokalnych Mikrodotacji Funduszu Inicjatyw Obywatelskich”.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.