Cukierki i świąteczna muzyka w Wojcieszkowie

wiadomosci Mieszkańcy Wojcieszkowa nie narzekali na brak nudy w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Po mszy świętej w miejscowym kościele spotkali Świętego Mikołaja w asyście strażaków z miejscowej OSP.

Łuków24

Opublikowano: 27 grudnia 2018 10:11 | Aktualizacja: 27 grudnia 2018 10:11

Jak czytamy w nadesłanej informacji z OSP w Wojcieszkowie, w pierwszy dzień Świąt, 25 grudnia, zapoczątkowali oni nową tradycję w tamtejszej jednostce. Po mszy w miejscowym kościele, w asyście Świętego Mikołaja rozdawali cukierki najmłodszym. Chętni mogli zrobić też okolicznościowe zdjęcie bądź sprawdzić „autentyczność” świętego.

Równolegle po ulicach Wojcieszkowa jeździł strażacki samochód, z którego puszczane były świąteczne przeboje. Z pierwszych komentarzy wynika, że oddolna inicjatywa OSP pozytywnie została odebrana przez lokalną społeczność.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.